Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 04:11
Reklama
Reklama
Reklama

Promocja

Jakie worki do śmieci są najlepsze do różnych rodzajów odpadów?
Jakie worki do śmieci są najlepsze do różnych rodzajów odpadów?

Odpowiedni wybór worków do śmieci jest kluczowy nie tylko dla komfortu użytkowania, ale również dla ochrony środowiska. Właściwie dobrany worek może znacznie ułatwić segregację odpadów, zapobiegać ich przemieszczaniu się i zapewnić odpowiednią higienę w naszym otoczeniu. Dlatego warto wiedzieć, jakie worki najlepiej sprawdzą się do różnych rodzajów odpadów.

30.05.2024 08:26
Najczęściej wybierane projekty domów od MURATORA
Najczęściej wybierane projekty domów od MURATORA

Przedstawiamy listę najchętniej wybieranych domów do MURATORA. Umieszczono w niej najpopularniejsze projekty, które łączą w sobie optymalną funkcjonalność, wysoką estetykę oraz przystępny koszt realizacji. Sprawdź, jakie interesujące rozwiązania przygotowali architekci!

28.05.2024 08:38
Pomoc drogowa Olkusz – dlaczego warto znaleźć dobrą firmę?
Pomoc drogowa Olkusz – dlaczego warto znaleźć dobrą firmę?

Kryzysowe sytuacje na drodze to codzienność. Nie mówimy nawet o poważnych wypadkach. Każdego dnia kierowcom zdarzają się drobne stłuczki, a także problemy, których nie są w stanie szybko rozwiązać samodzielnie. Na wypadek takich okoliczności warto jest mieć przygotowany numer telefonu do zaufanej firmy specjalizującej się w udzielaniu pomocy drogowej.

28.05.2024 08:15
Porcelanowe Filiżanki - Idealne na Każdą Okazję
Porcelanowe Filiżanki - Idealne na Każdą Okazję

Wybór odpowiedniego kompletu filiżanek to nie tylko kwestia funkcjonalności, ale także wyraz osobistego stylu i estetyki. Idealny zestaw może uświetnić poranną kawę czy popołudniową herbatę, stając się centralnym punktem każdego spotkania przy stole. W tym wpisie przyjrzymy się, jak znaleźć komplet filiżanek, który będzie nie tylko praktyczny, ale również doskonale wpasuje się w indywidualne preferencje dekoracyjne.

28.05.2024 07:57
Najlepsze miejsce na wycieczki i dłuższe weekendowe wypady
Najlepsze miejsce na wycieczki i dłuższe weekendowe wypady

Przedłużony weekend to doskonała okazja, aby odkryć nowe miejsca i cieszyć się krótkim, ale intensywnym wypoczynkiem Planując wakacyjne wycieczki, często stajemy przed dylematem wyboru odpowiedniego miejsca. Świat oferuje niezliczone możliwości, od malowniczych plaż po góry pełne przygód, od tętniących życiem miast po spokojne wsie. W artykule przedstawimy kilka rekomendowanych destynacji na wakacyjne wycieczki i przedłużone weekendy, które zaspokoją różne gusta i potrzeby podróżników.

28.05.2024 07:55
Rossmann Run: rekordowy bieg w Łodzi i jeden z największych biegów z aplikacją na świecie!
Rossmann Run: rekordowy bieg w Łodzi i jeden z największych biegów z aplikacją na świecie!

Mamy rekord! W 21. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run w Łodzi na 10 km wzięło udział aż 5.600 zawodników, a z aplikacją Rossmann PL pobiegło ponad 188 tys. osób w całej Polsce. Były to jedne z największych na świecie zawodów sportowych z urządzeniem mobilnym!

28.05.2024 07:01
W Co Się Ubierać na Poprawiny: Stylowe Propozycje Sukienek z e-sukienki.pl
W Co Się Ubierać na Poprawiny: Stylowe Propozycje Sukienek z e-sukienki.pl
28.05.2024 06:15
Kulinarne podróże: Posmakuj lokalnych przysmaków i odkryj tajemnice kuchni regionalnej
Kulinarne podróże: Posmakuj lokalnych przysmaków i odkryj tajemnice kuchni regionalnej

Z pewnością każdy jest w stanie wskazać potrawę, która kojarzy mu się wyłącznie z jego najbliższą, rodzinną okolicą. Nie jest ona serwowana w innych miejscach kraju. Mówi się wtedy o daniach kuchni regionalnej. Są one bardzo różnorodne, a wśród lokalnych wyrobów często wymienia się też rozmaite napitki, takie jak likier. Odkryj tajemnice kuchni regionalnej i co składa się na jej niepowtarzalne smaki oraz aromaty.

27.05.2024 16:13
Weekend w Katowicach – co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać?
Weekend w Katowicach – co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać?

Katowice są jednym z chętniej odwiedzanych polskich miast. Liczne muzea, zabytki, parki i szlaki ukazujące charakterystyczne elementy architektury przyciągają turystów z Polski i zagranicy. Jak spędzić weekend w Katowicach? Gdzie szukać noclegu?

27.05.2024 07:47
Płytki ceramiczne z kolekcji Balance Stone w kreacji Macieja Zienia położone na podłodze w kuchni z wyspą
Inspiracje kuchnią z wyspą – wady i zalety takiego rozwiązania

Myślisz o przestrzeni, która zachwyca swoim wyglądem i jednocześnie oferuje funkcjonalność na najwyższym poziomie? W takim razie nowoczesna kuchnia z wyspą będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Poznaj wady i zalety popularnego rozwiązania. Podpowiadamy również, jakie płytki ceramiczne wybrać, aby zaaranżować designerskie wnętrze.

21.05.2024 17:12
Komentarze
Autor komentarza: WikaryTreść komentarza: To prawda. Popiół wzięliśmy też. 3 torebki po cukrze.Data dodania komentarza: 24.06.2024, 14:20Źródło komentarza: Słowiańskie klimaty nad Odrą. Barwne i radosne obchody Nocy Świętojańskiej. ZDJĘCIAAutor komentarza: Przeciwnik odorówTreść komentarza: Ci akurat mogą teraz się wykazać bo miasto chce zmienić plan zagospodarowania przestrzennego tak aby można było rozbudować kurniki w Rogach. Rada do akcji.Data dodania komentarza: 24.06.2024, 12:38Źródło komentarza: Piotr Młot ponownie został przewodniczącym rady osiedla Rogi. Decyzja była jednogłośnaAutor komentarza: MirosławTreść komentarza: Podzielam opinię. Mam pedagogów w rodzinie. Niestety według zgodnej opinii środowiska - problem zaczyna się w domu, w rodzinie. Słówka na "Ch" i "K" są dzisiaj niemal powszechne wśród znacznej części społeczeństwa. Szyderstwo z wzorców, brak wzajemnego szacunku jest wręcz lansowany przez media i władzę ( patrz P. Prezydent KK na czele wulgarnego tłumu podczas tzw. marszu przeciw ograniczeniu aborcji. ) Takie z winy nas samych będą Rzeczypospolite...Data dodania komentarza: 24.06.2024, 09:12Źródło komentarza: Dyrektor Małgorzata Targosz żegna się z uczniami i ukochaną szkołą. Zakończenie roku w I Liceum Ogólnokształcącym. WIDEOAutor komentarza: pennyTreść komentarza: jak to wszystko do siebie pasuje: pływanie na śmieciach po brudnej rzeceData dodania komentarza: 24.06.2024, 09:00Źródło komentarza: Mieszkańcy powitali armadę kolorowych łodzi! To już XXV edycja PływadełAutor komentarza: dewdcsd2edwxTreść komentarza: jakieś utopcowate te rusałkiData dodania komentarza: 24.06.2024, 07:36Źródło komentarza: Słowiańskie klimaty nad Odrą. Barwne i radosne obchody Nocy Świętojańskiej. ZDJĘCIAAutor komentarza: Rychu, taki lepszy RyszardTreść komentarza: Śliczne słowiańskie rusałki.Data dodania komentarza: 24.06.2024, 00:05Źródło komentarza: Słowiańskie klimaty nad Odrą. Barwne i radosne obchody Nocy Świętojańskiej. ZDJĘCIA