sobota, 27 czerwca 2026 06:45
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

HOT

Sportowe emocje w Kędzierzynie-Koźlu. Już jutro bieg GAZ-SYSTEM na piątkę
Sportowe emocje w Kędzierzynie-Koźlu. Już jutro bieg GAZ-SYSTEM na piątkę
Już jutro Śródmieście zamieni się w arenę sportowych zmagań! W niedzielę odbędzie się kolejna edycja biegu GAZ-SYSTEM na piątkę, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców i gości z całego regionu. 20.09.2025 15:00    3
Galeria Odrzańskie Ogrody świętuje urodziny. Na klientów czeka pełna hitów i nagród!
Galeria Odrzańskie Ogrody świętuje urodziny. Na klientów czeka pełna hitów i nagród!
Wejdź w rytm! Urodzinowa kapsuła pełna hitów i nagród! 20.09.2025 10:30
Wspólna akcja drogówki i celników. Funkcjonariusze kontrolowali samochody ciężarowe
Wspólna akcja drogówki i celników. Funkcjonariusze kontrolowali samochody ciężarowe
Kędzierzyńsko-kozielscy policjanci ruchu drogowego pełnili wspólną służbę z funkcjonariuszami Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Podczas kontroli pojazdów ciężarowych mundurowi zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy kierowców, który zgodnie z obowiązującymi regulacjami ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 20.09.2025 10:05    3    3
To będzie słoneczny weekend. IMGW wydało ostrzeżenie przed upałami
To będzie słoneczny weekend. IMGW wydało ostrzeżenie przed upałami
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed upałem dla mieszkańców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. 20.09.2025 09:47
Oddaj elektroodpady i odbierz sadzonki roślin! Jesienna edycja akcji Czystego Regionu w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim
Oddaj elektroodpady i odbierz sadzonki roślin! Jesienna edycja akcji Czystego Regionu w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim
Związek Międzygminny „Czysty Region" wraz z Zakładem przetwarzania elektroodpadów Enviropol PL serdecznie zaprasza mieszkańców gmin członkowskich do udziału w wyjątkowej akcji proekologicznej. Już tej jesieni ponownie będzie można wymienić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na piękne rośliny – głównie wrzosy oraz hebe, które doskonale ozdobią ogród czy balkon. 19.09.2025 18:51    1
Mieszkańcy pożegnali Józefa Lewczaka. Były prezydent miasta spoczął na cmentarzu Kuźniczka
Mieszkańcy pożegnali Józefa Lewczaka. Były prezydent miasta spoczął na cmentarzu Kuźniczka
Dziś mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla pożegnali śp. Józefa Lewczaka, byłego prezydenta naszego miasta. 19.09.2025 17:02    2
Burrito, Tacosy i Nachosy! Poznajcie restaurację meksykańską Mexi Taco z Kędzierzyna-Koźla
Burrito, Tacosy i Nachosy! Poznajcie restaurację meksykańską Mexi Taco z Kędzierzyna-Koźla
Od kilku miesięcy w Kędzierzynie-Koźlu działa restauracja meksykańska Mexi Taco. Lokal znajduje się przy ul. Targowej 4. O wyjątkowym miejscu i bardzo ciekawym menu opowiada Mateusz Winter kucharz i współwłaściciel lokalu. 19.09.2025 12:04    12    7
Policjanci kontrolowali prędkość. Młody kierowca stracił prawo jazdy, inny zapłacił 2500 zł
Policjanci kontrolowali prędkość. Młody kierowca stracił prawo jazdy, inny zapłacił 2500 zł
Kędzierzyńsko-kozielscy policjanci w ramach ogólnopolskiej akcji „Prędkość” ujawnili dziesiątki wykroczeń. Dwóch z kontrolowanych kierowców wyróżniło się szczególnie lekkomyślną i niebezpieczną jazdą! Najpierw 23-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 52km/h w obszarze zabudowanym. Następnie kierowca audi na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla rozpędził się do 167 km/h. Ich nieodpowiedzialne zachowania zakończyły się wysokimi mandatami, punktami karnymi i utratą prawa jazdy przez jednego z nich. 19.09.2025 11:34    1
Kierowcy w korkach na skrzyżowaniu Racławickiej i Łukasiewicza. Miasto zapowiada powrót do poprzedniego cyklu świateł
Kierowcy w korkach na skrzyżowaniu Racławickiej i Łukasiewicza. Miasto zapowiada powrót do poprzedniego cyklu świateł
Na głównym skrzyżowaniu w Koźlu, przy ulicach Racławickiej i Łukasiewicza, kierowcy od kilku dni informowali o tworzeniu się korków w godzinach szczytu. 19.09.2025 09:24    8
Modernizacja dwóch miejskich orlików. Boiska będą niedostępne przez kilka tygodni
Modernizacja dwóch miejskich orlików. Boiska będą niedostępne przez kilka tygodni
Kędzierzyn-Koźle inwestuje w sport i rekreację. Po oddaniu do użytku nowego boiska treningowego ze sztuczną murawą na stadionie w Koźlu, trwają kolejne prace modernizacyjne na miejskich orlikach. Ich celem jest wymiana zużytej nawierzchni na nowoczesną, bezpieczną i bardziej odporną na intensywną eksploatację. 19.09.2025 08:29    2
Komentarze
Autor komentarza: bolek Treść komentarza: Brawo miasto, brawo pani prezydent ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:55 Źródło komentarza: Prezydent Sabina Nowosielska z wotum zaufania i absolutorium. Radni ocenili stan miasta i budżet Autor komentarza: pani z polaka Treść komentarza: Rozumiem że nie można na nim napisać: "Automat z Chlebem" - czyżby pomysłodawca i właściciel tego urządzenia spodziewał się klientów z wysp brytyjskich ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:50 Źródło komentarza: Osiedle Kuźniczka doczekała się chlebomatu. Mieszkańcy niebawem kupią świeże pieczywo na miejscu Autor komentarza: ArtK Treść komentarza: W śródmieściu, Pogorzelcu, Piastach, Koźlu...nastawiali dyskontów jak nienormalni a na Kuźnicze nie ma żadnego. Może któryś z lokalnych przedsiębiorców, mający piekarnię lub sklep spożywczy, otworzyłby na tym osiedlu, mały lub duży sklepik z pieczywem i nabiałem ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: Osiedle Kuźniczka doczekała się chlebomatu. Mieszkańcy niebawem kupią świeże pieczywo na miejscu Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: ...a w banku kiedyś bajzlu narobiła.... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:21 Źródło komentarza: Inga Mirga i Brygida Kolenda-Łabuś wyróżnione za wieloletnią działalność. Odebrały państwowe odznaczenia Autor komentarza: Roman Treść komentarza: Przede wszystkim młody chłopak powinien zejść z roweru bo to nie jest przejazd a nie roztrzącać czy wyciąć zieleń czy nie. Koniec tematu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:55 Źródło komentarza: Niebezpieczna sytuacja przy skateparku. Radny interweniuje po groźnym zdarzeniu z rowerzystą Autor komentarza: Nirvana Treść komentarza: Było głosowanie o odwołaniu S.Nowosielskiej głosy były jeszcze liczone ale bukiety kwiatów już czekały ... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 07:43 Źródło komentarza: Prezydent Sabina Nowosielska z wotum zaufania i absolutorium. Radni ocenili stan miasta i budżet