poniedziałek, 26 stycznia 2026 04:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

34. Finał WOŚP w Kędzierzynie-Koźlu za nami. Światełko do Nieba na kozielskiej wyspie

34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kędzierzynie-Koźlu przeszedł do historii. W niedzielę miasto po raz kolejny pokazało, że potrafi grać razem - głośno, radośnie i z wielkim sercem. Kulminacyjnym momentem wieczoru było tradycyjne „Światełko do Nieba”, które rozbłysło na kozielskiej wyspie.
34. Finał WOŚP w Kędzierzynie-Koźlu za nami. Światełko do Nieba na kozielskiej wyspie

Finałowe wydarzenia na scenie rozpoczęły się o godzinie 16.00. Od tego momentu na kozielskiej wyspie trwały koncerty oraz licytacje, które przez całe popołudnie i wieczór przyciągały publiczność. Każda kolejna licytacja i każdy występ były dowodem na ogromne zaangażowanie mieszkańców.

Równolegle na ulicach Kędzierzyna-Koźla kwestowało blisko 100 wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami i czerwonymi serduszkami. Można było ich spotkać w różnych częściach miasta, a mieszkańcy chętnie włączali się w zbiórkę, okazując wsparcie i solidarność z ideą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali przedstawiciele służb. Na miejscu obecni byli strażacy, policjanci oraz żołnierze, którzy nie tylko dbali o porządek i bezpieczeństwo, ale również aktywnie włączali się w finałowe wydarzenia, spotykając się z mieszkańcami i wspierając orkiestrę.

Kulminacyjnym punktem wieczoru było „Światełko do Nieba”, które rozbłysło na kozielskiej wyspie, gromadząc tłumy i tworząc wyjątkową, pełną wzruszeń atmosferę. Wspólne odliczanie i finałowy pokaz były symbolicznym zakończeniem 34. Finału WOŚP w Kędzierzynie-Koźlu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ