wtorek, 9 czerwca 2026 08:17
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Mecz Zaksy i akcja Movember w Hali Azoty. Panowie korzystali z bezpłatnych badań urologicznych
Profilaktyka zdrowotna
Mecz Zaksy i akcja Movember w Hali Azoty. Panowie korzystali z bezpłatnych badań urologicznych
Podczas sobotniego meczu Zaksy w Hali Azoty odbyła się akcja Movember, której celem jest promowanie profilaktyki męskich nowotworów. Panowie mogli skorzystać z bezpłatnych badań urologicznych, zorganizowanych przez Stowarzyszenie „Masz Jaja, Idź na Badania” oraz Klinikę Nova z Kędzierzyna-Koźla. Materiał wideo: 09.11.2025 13:49
Nowy film o Kędzierzynie-Koźlu na 50-lecie miasta. Historia, połączenie i przemiany ostatnich lat
Film na urodziny Kędzierzyna-Koźla
Nowy film o Kędzierzynie-Koźlu na 50-lecie miasta. Historia, połączenie i przemiany ostatnich lat
Z czterech dawnych miejscowości – Kędzierzyna, Koźla, Kłodnicy i Sławięcic – powstało jedno miasto: Kędzierzyn-Koźle. Od tamtej chwili minęło już pół wieku. To historia pełna wyzwań, przemian i ludzi, którzy przez dziesięciolecia zmieniali swoje otoczenie. Zobacz film: 22.10.2025 10:15    25    11
„Wodecki Twist” na 50-lecie Kędzierzyna-Koźla. Niezapomniany, urodzinowy koncert w Hali Azoty
„Wodecki Twist” na 50-lecie Kędzierzyna-Koźla. Niezapomniany, urodzinowy koncert w Hali Azoty
W sobotni wieczór, 18 października, w Hali Azoty odbył się długo wyczekiwany koncert z okazji 50-lecia Kędzierzyna-Koźla. Urodzinowe świętowanie przebiegało pod tytułem „Wodecki Twist”, a jego motywem przewodnim była twórczość niezapomnianego Zbigniewa Wodeckiego. 18.10.2025 20:11    4
Kolejowe inwestycje w regionie. Kędzierzyn-Koźle na końcu modernizacji trasy podsudeckiej. WIDEO
Kolejowe inwestycje w regionie. Kędzierzyn-Koźle na końcu modernizacji trasy podsudeckiej. WIDEO
W Kędzierzynie-Koźlu odbyła się konferencja poświęcona inwestycjom kolejowym i drogowym w regionie. 15.10.2025 10:55    15
Ave rex noster zabrzmiało w Koźlu. Za nami inauguracja X Festiwalu Mikołaja
Ave rex noster zabrzmiało w Koźlu. Za nami inauguracja X Festiwalu Mikołaja
W piątkowy wieczór, rozpoczęła się jubileuszowa edycja Festiwalu Mikołaja z Koźla. Wydarzenie zainaugurował koncert zespołu Jerycho, który w kozielskiej świątyni zaprezentował program „Ave rex noster”. 04.10.2025 08:10    3    1
Rok programu „Aktywny Rodzic”. Samorządy podsumowują efekty. WIDEO
Rok programu „Aktywny Rodzic”. Samorządy podsumowują efekty. WIDEO
W czwartek odbyła się konferencja prasowa z udziałem posła na Sejm RP Pawła Masełki oraz wójtów gmin Reńska Wieś i Cisek - Tomasza Kandziory i Rajmunda Frischko. Tematem spotkania były efekty funkcjonowania programu „Aktywny Rodzic”, który od roku wspiera rodziny w opiece nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat. 02.10.2025 14:17    8
Setki muzyków na jednej scenie. Potęga orkiestr dętych zabrzmiała w Kędzierzynie-Koźlu. FOTOREPORTAŻ
Setki muzyków na jednej scenie. Potęga orkiestr dętych zabrzmiała w Kędzierzynie-Koźlu. FOTOREPORTAŻ
Hala Sportowa „Azoty” w Kędzierzynie-Koźlu wypełniła się w niedzielne popołudnie muzyką, barwami i energią orkiestr dętych z kilku krajów Europy. Dziś odbyły się tam Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych, które przyciągnęły setki mieszkańców i gości z regionu. 28.09.2025 18:38    5
Nowa sztuczna murawa na dwóch miejskich stadionach i wymiana na Orlikach
Inwestycje na obiektach sportowych
Nowa sztuczna murawa na dwóch miejskich stadionach i wymiana na Orlikach
Nowe boisko treningowe ze sztuczną murawą na stadionie w Koźlu jest już gotowe do gry – inwestycja za 1,7 mln zł zakończyła się półtora miesiąca przed terminem. To pierwszy tego typu obiekt w mieście, a wkrótce podobna nawierzchnia pojawi się także w Blachowni. Równolegle trwa wymiana sztucznych nawierzchni na miejskich orlikach, które mają być gotowe do końca października. 18.09.2025 17:04    7    2
Kradzież portfela na dworcu PKP. Monitoring nagrał złodzieja, a zatrzymali go policjanci [WIDEO]
Kradzież portfela na dworcu PKP. Monitoring nagrał złodzieja, a zatrzymali go policjanci [WIDEO]
73-letnia kobieta przez nieuwagę zostawiła swój portfel przy stanowisku kasowym na dworcu kolejowym. Gdy wróciła po chwili jej własności już tam nie było. Policjanci szybko ustalili podejrzewanego o kradzież i zatrzymali go na jednym z peronów, odzyskując utracony przedmiot. Mieszkanka Dolnego Śląska na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu mł. insp. Iwony Żurawskiej przekazała podziękowania za działania policjantów. Mężczyzna za swój czyn został ukarany mandatem karnym. 18.09.2025 12:51    7    3
Święto plonów w pełni. Mieszkańcy bawią się w Gościęcinie podczas Dożynek Powiatowych. WIDEO
Święto plonów w pełni. Mieszkańcy bawią się w Gościęcinie podczas Dożynek Powiatowych. WIDEO
Na boisku sportowym w Gościęcinie trwają właśnie Dożynki Powiatowe 2025. Tegoroczne święto plonów przyciągnęło tłumy mieszkańców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i okolicznych gmin. 14.09.2025 15:54    1
Komentarze
Autor komentarza: sierota po PiS Treść komentarza: Dzieki PiS mamy czyste powietrze, to i chorych płuc brak. Data dodania komentarza: 8.06.2026, 19:03 Źródło komentarza: Radni PiS chcą nadzwyczajnej sesji powiatu. Powodem zamknięcie oddziału pulmonologii w szpitalu Autor komentarza: tws Treść komentarza: Śmieszni przebierańcy Data dodania komentarza: 8.06.2026, 14:54 Źródło komentarza: Rowerzyści wyruszyli na wyprawę leśną trasą rowerową. Będą kolejne wycieczki Autor komentarza: Pan Kris Treść komentarza: Ci malkontenci którzy się tu udzielają to tylko narzekają i pewnie nawet roweru nie mają. Jeśli maja to pewnie jeżdżą tylko po bułki. Nasz miasto jest coraz lepiej skomunikowane rowerowo i przez to jest coraz bezpieczniej przemieszczać się rowerem. Użytkownicy jednośladów powinni tylko bardziej zwracać uwagę na zasady korzystania ze ścieżek rowerowych .Nie zawszę rowerzysta ma pierwszeństwo wjeżdżając na drogę. Data dodania komentarza: 8.06.2026, 14:52 Źródło komentarza: Kędzierzyn-Koźle po raz piąty w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Startuje czerwcowa rywalizacja Autor komentarza: Marzena Treść komentarza: O zamknięciu oddziału dermatologicznego nawet nikt nigdzie nie poinformował Data dodania komentarza: 8.06.2026, 14:47 Źródło komentarza: Radni PiS chcą nadzwyczajnej sesji powiatu. Powodem zamknięcie oddziału pulmonologii w szpitalu Autor komentarza: Polak Treść komentarza: Źle się dzieje w państwie Tuska. Data dodania komentarza: 8.06.2026, 14:32 Źródło komentarza: Radni PiS chcą nadzwyczajnej sesji powiatu. Powodem zamknięcie oddziału pulmonologii w szpitalu Autor komentarza: Grażyna Treść komentarza: Dlaczego nie można zawiesić czasowo działalność odziału jak to bywało nie raz z oddziałem neurologii?Przenieść pulmonologie do kozielskiego szpitala? Data dodania komentarza: 8.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Radni PiS chcą nadzwyczajnej sesji powiatu. Powodem zamknięcie oddziału pulmonologii w szpitalu