Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 18:19
Reklama
Reklama
Reklama
MATOŁEK: Nocna zmiana w Kędzierzynie-Koźlu
Co zrobić, gdy impreza już skończona, a wciąż nie chce się spać? Można całkiem nieźle się zabawić kosztem innych. Na pomysł nietypowego żartu wpadła wczoraj grupka młodych ludzi powracających z Dni Miasta.

Przepis na zabawę był niezwykle prosty. Wracający ze Śródmieścia młodzi ludzie spod sceny przynieśli kilkumetrowy kawałek taśmy foliowej. Jeden koniec przywiązali do znaku drogowego, a drugi do sygnalizatora świetlnego na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ulicami: Karola Miarki i Grunwaldzką. Wyjazd z ulicy Grunwaldzkiej w kierunku al. Jana Pawła II został w ten sposób zamknięty i dokonała się nocna zmiana organizacji ruchu w Śródmieściu.

Po wszystkim kilkuosobowa grupka młodych ludzi jakby nigdy nic usiadła na pobliskiej ławce i obserwowała rozwój wydarzeń. Na miejscu co kilka chwil pojawiały się nowe samochody, które wobec zamknięcia ulicy musiały zawracać. W pewnym momencie utworzył się nawet mały korek. Po kilkunastu minutach taśma została zerwana przez jednego z taksówkarzy, który najwyraźniej uznał, że zabawa stała się nudna…

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ