Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 23:34
Reklama
Reklama
Reklama

Potrącenie pieszej na oznakowanym przejściu. Na miejscu policja, pogotowie i strażacy

Potrącenie pieszej na oznakowanym przejściu. Na miejscu policja, pogotowie i strażacy
Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 marca około godziny 11:30. Piesza została potrącony na oznakowanym przejściu przy ulicy Dunikowskiego.

Potrącenie miało miejsce w okolicy skrzyżowania z ulicą Karpacką oraz zjazdu ze ścieżki rowerowej na wale powodziowym. SUV marki Lexus potrącił kobietę na oznakowanym przejściu. Pierwszej pomocy kobiecie udzielił jeden ze świadków potrącenia, następnie poszkodowana trafiła pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego. Na miejscu występują utrudnienia - policjanci kierują ruchem.


lexus 1

lexus 1

lexus 3

lexus 3


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Jerry 31.03.2023 11:17
Nie dotarło do waszych mózgownic w jakim kraju żyjecie? Polska to państwo które nagradza brak zaradności,cwaniactwo, kombinatorstwo. Ogromne dotacje dla fundacji,stowarzyszeń państwowych.Ogromne pienądze na utrzymanie aparatu administracyjnego.Kilkunastutysieczne wypłaty dla dyrektoró,prezesów,spa ecjalistów od bóg wie czego. Potężny strumień pieniędzy płynie do bezrobotnych,rencistów,samotnych matek bez pracy które dostają wysokie alimenty i 500+. Dopłaty dla biednych do mieszkania,prądu,gazu. Świadczenia socjalne to miliardy zlotych miesięcznie. Na to wszystko reszta Polaków pracuje do upadłego

Natalia 31.03.2023 08:58
Tępe rozumowanie? Chyba bardzo mądre.Ten kto jest frajerem pracuje w pocie czoła na siebie i innych.Wypruwa sobie żyły prowadząc firmę i płacąc ogromne podatki albo zapier...w firmie,sklepie za 3,5 tysiąca pracując po 10-12 godzin. Człowiek myślący idzie pracować jako policjant,strażak,żołnierz... za 5 tys.wzwyż z szybką emeryturą. Albo zatrudnia się w administracji państwowej za 6-10 tysięcy albo więcej.

man 30.03.2023 17:11
Masz rację natalka. A poza tym, jak kasy braknie w państwie, to Adaś swój chłop, doklepie. Po cóż więc zakładać firmę, studiować, czy tyrać na zmiany? Nic tylko pochwalić cwaniacki wybór niektórych młodych. Ktoś przecież musi ten naród trzymać za ryjek i wskazywać właściwą drogę którą ma podążać. Popieram też twoje zdanie że ten Rychu to takie głupoty sadzi że w tyłku szczypie i kartofle gniją w piwnicy a ślimaki po nich łażą.

Xxx 30.03.2023 16:27
Natalia, sorry ale takiego tępego rozumowania jak twoje nie da się skomentować. Zastanów się. Skoro idą na emeryturę w wieku 40lat to kto za nich płaci. Właśnie muszą to robić przedsiebiorcy i zacharowywac się, jak piszesz do nocy. Żeby spełniać przywileje darmozjadom

Natalia 30.03.2023 14:47
Dzieci się cieszą że coś osiągnęły a wy podłe komentujące człowieczki nawet ich ,nie oszczędzicie. Piszecie o PiS ,ukręcaniu głowy młodzieży i tym podobnych bzdurach.Prym w głupocie wiedzie Rychu,nic nowego. Lepiej iść na studia albo założyć firmę i tyrać od rana do nocy albo uczyć się niepotrzebnych bzdur? A może na budowie pracować albo w zakładzie na zmiany i chorować po 10 latach pracy? Zazdrościcie że młodziz tej szkoły będą nie za ciężko pracować i pójdą na emeryturę po 40 stce,co? żal nie?

Realista 30.03.2023 08:03
Wszystko rozumiem, można wybrać taką ścieżkę rozwoju, ale cóż to za kierunek - technik spedytor,coś nie kojarzy mi się nawet z opolską jednostką logistyczną 😆

Wkurw 30.03.2023 00:51
Skoro taka pewna, to dlaczego tylko 13 pracuje??!

Beznika 30.03.2023 00:50
To w sumie przykre, że w tym nędznym kraju nie szanuje się kreatywności i przedsiębiorczości. Zamiast tego, podobnie jak w biednych krajach socjalistycznych, ukręca się młodzieży głowę i mami frazesami o służbie ojczyźnie. Nie generuje praca w budżetówce żadnego PKB, tylko i wyłącznie przedsiębiorcy są płatnikami wypłat trutni z budżetówki.

maxigra 29.03.2023 23:49
Już trzynastu absolwentów szkoły czynnie pracuje w służbie ojczyźnie. A ilu absolwentów już wyszło ze szkoły?

Rychu, taki lepszy Ryszard 29.03.2023 23:07
Racja, Polska potrzebuje mundurowych oddanych Ojczyźnie i Wodzowi wyborców. Im więcej ludzi zależy od rządu, dotacji, benefitów socjalnych tym Partia może liczyć na wyższe poparcie przy urnie. My w PiS o tym doskonale wiemy i rozszerzamy znaczenie państwa i zależności od jego decyzji. To dla dobra Polaków, by nie musieli się martwić o swoje jutro. Człowiek nie jest po to stworzony by samodzielnie myśleć i stanowić o sobie, my w Partii wiemy o tym doskonale co dla ciebie jest dobre. "Proszę głosować i nie przeszkadzać"

Grzegorz 29.03.2023 17:22
Fajni młodzi ludzie. Świetny zawód i szkołę wybrali. W służbach mundurowych dużo zarobią i praca pewna.Samodzielność szybko uzyskają. Dzieciaki z liceum mogą im pozazdrościć,pójdą po nim na studia a potem na bezrobocie,ale mama pomoże,da kieszonkowe, jeść i wypierze.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ