sobota, 13 czerwca 2026 01:36
Reklama
Reklama
Reklama

Katarzyna Kukolka-Bogocz

Radni PiS chcą nadzwyczajnej sesji powiatu. Powodem zamknięcie oddziału pulmonologii w szpitalu
Radni PiS chcą nadzwyczajnej sesji powiatu. Powodem zamknięcie oddziału pulmonologii w szpitalu

Przed szpitalem w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się konferencja prasowa radnych Prawa i Sprawiedliwości poświęcona sytuacji szpitala powiatowego oraz informacji o planowanym zamknięciu oddziału pulmonologicznego.

08.06.2026 12:42    13    4
Piknik pod hasłem „Wstąp do PiS” w Kędzierzynie-Koźlu. Podano frekwencję i liczbę nowych deklaracji
PiS podsumował piknik w Kędzierzynie-Koźlu
Piknik pod hasłem „Wstąp do PiS” w Kędzierzynie-Koźlu. Podano frekwencję i liczbę nowych deklaracji

Ponad 130 osób, według organizatorów, wzięło udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Prawo i Sprawiedliwość w Kędzierzynie-Koźlu. Jak przekazała Katarzyna Kukolka-Bogocz, radna miejska i szefowa lokalnych struktur PiS, wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wstąp do PiS” i miało służyć budowaniu relacji partii z mieszkańcami.

31.05.2026 11:52    25    11
Radni PiS chcą namówić kierowców na przesiadkę do autobusów MZK. Mają pomysł na darmowe piątki
Propozycja trafi na sesję
Radni PiS chcą namówić kierowców na przesiadkę do autobusów MZK. Mają pomysł na darmowe piątki

Radni Prawa i Sprawiedliwości z Kędzierzyna-Koźla chcą, aby posiadacze samochodów osobowych mogli w piątki korzystać za darmo z autobusów MZK. Pomysł przedstawili podczas konferencji radni Katarzyna Kukolka-Bogocz i Fabian Pszon. Jak przekonywali, rozwiązanie miałoby odkorkować miasto, promować komunikację miejską i zachęcić kierowców do przetestowania autobusów.

20.05.2026 14:15    19    1
Nowy rozdział w historii budynku dawnej szkoły. W Kędzierzynie-Koźlu otwarto Centrum Współpracy "Dugnad"
Zakończenie dużej inwestycji
Nowy rozdział w historii budynku dawnej szkoły. W Kędzierzynie-Koźlu otwarto Centrum Współpracy "Dugnad"

To jedna z największych inwestycji społecznych ostatnich lat w Kędzierzynie-Koźlu. Dawny budynek szkoły podstawowej przy ul. Stalmacha przeszedł gruntowną przebudowę i zyskał zupełnie nową funkcję. Powstało tam Centrum Współpracy Dugnad – miejsce łączące mieszkania dla seniorów, dom dziennego pobytu oraz przestrzeń dla organizacji pozarządowych.

14.04.2026 20:57    4
Radni chcą rozwiązać problem pustych lokali. Proponują nowe zachęty dla przedsiębiorców
Czy uda się znaleźć nowych najemców?
Radni chcą rozwiązać problem pustych lokali. Proponują nowe zachęty dla przedsiębiorców

Radni miejscy z Kędzierzyna-Koźla zwracają uwagę na sporą liczbę pustych lokali użytkowych będących w zasobie miasta. Proponują nowe zachęty dla przedsiębiorców.

28.01.2026 14:08    8
Ekipa z Kędzierzyna-Koźla pojechała do Warszawy na zaprzysiężenie nowego Prezydenta RP Karola Nawrockiego
Ekipa z Kędzierzyna-Koźla pojechała do Warszawy na zaprzysiężenie nowego Prezydenta RP Karola Nawrockiego

W środę punktualnie o godzinie 4:00 nad ranem z Kędzierzyna-Koźla wyruszył autokar z pełnym składem członków Klubu Gazety Polskiej oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Celem podróży była Warszawa, gdzie tego dnia odbywa się uroczyste zaprzysiężenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dr. Karola Nawrockiego.

06.08.2025 09:13    16    7
Konferencja lokalnych struktur PiS: poparcie dla Karola Nawrockiego i jego programu „Plan 21”
Konferencja lokalnych struktur PiS: poparcie dla Karola Nawrockiego i jego programu „Plan 21”

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości, na której przedstawiciele partii oraz samorządowcy wyrazili pełne poparcie dla obywatelskiego kandydata na prezydenta - dr. Karola Nawrockiego. Podczas spotkania podkreślano znaczenie programu wyborczego „Plan 21”, który został zaprezentowany w ubiegłym tygodniu.

05.03.2025 12:09    25    7
Katarzyna-Kukolka Bogocz, kandydatka PiS na prezydenta miasta, w drugiej turze zagłosuje na Marka Piaseckiego
Katarzyna-Kukolka Bogocz, kandydatka PiS na prezydenta miasta, w drugiej turze zagłosuje na Marka Piaseckiego

W ostatnich godzinach przed ciszą wyborczą Katarzyna Kukolka-Bogocz, która startowała w wyborach prezydenta Kędzierzyna-Koźla z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, oświadczyła, kogo popiera w drugiej turze. wyborów samorządowych.

19.04.2024 12:41    15    12
Sabina Nowosielska zmierzy się z Markiem Piaseckim w drugiej turze wyborów na prezydenta Kędzierzyna-Koźla
Sabina Nowosielska zmierzy się z Markiem Piaseckim w drugiej turze wyborów na prezydenta Kędzierzyna-Koźla

AKTUALIZACJA: nieoficjalnie, po podliczeniu głosów z wszystkich okręgów wyborczych, wygrywa Sabina Nowosielska z wynikiem 49,09 proc. Drugie miejsce zajął Marek Piasecki 27,91 proc, Katarzyna Kukolka-Bogocz uzyskała poparcie 18,71 proc. głosujących a Anna Tobias 4,28 proc. 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów, w której zmierzą się Sabina Nowosielska i Marek Piasecki.

08.04.2024 06:45    77    17
Katarzyna Kukolka-Bogocz - miasto okiem doświadczonego menagera
Katarzyna Kukolka-Bogocz - miasto okiem doświadczonego menagera

Katarzyna Kukolka-Bogocz doświadczony menager chce wprowadzić w Kędzierzynie-Koźlu racjonalizację wydatków i przygotować do zamieszkania pustostany.

05.04.2024 09:00    41    28