sobota, 6 czerwca 2026 21:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PiS podsumował piknik w Kędzierzynie-Koźlu

Piknik pod hasłem „Wstąp do PiS” w Kędzierzynie-Koźlu. Podano frekwencję i liczbę nowych deklaracji

Ponad 130 osób, według organizatorów, wzięło udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Prawo i Sprawiedliwość w Kędzierzynie-Koźlu. Jak przekazała Katarzyna Kukolka-Bogocz, radna miejska i szefowa lokalnych struktur PiS, wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wstąp do PiS” i miało służyć budowaniu relacji partii z mieszkańcami.
Piknik pod hasłem „Wstąp do PiS” w Kędzierzynie-Koźlu. Podano frekwencję i liczbę nowych deklaracji

Piknik trwał dwie godziny. Według organizatorów w tym czasie przez wydarzenie przewinęło się ponad 130 mieszkańców miasta. Spotkanie było okazją do rozmów, wspólnego posiłku i integracji. Nie zabrakło pieczenia kiełbasek, słodkości oraz warsztatów owocowych przygotowanych z myślą o najmłodszych uczestnikach.

- Piknik Rodzinny organizowany przez Prawo i Sprawiedliwość przyciągnął mieszkańców miasta. Przez całe dwugodzinne wydarzenie przewinęło się ponad 130 osób. 11 osób zdecydowało się złożyć deklaracje członkowskie i wstąpić do partii – przekazała Katarzyna Kukolka-Bogocz, radna miejska w Kędzierzynie-Koźlu i szefowa lokalnego PiS.

W wydarzeniu uczestniczyli radni Prawa i Sprawiedliwości różnych szczebli samorządu: miejscy, powiatowi oraz radny sejmiku. Gościem pikniku był również poseł Kamil Bortniczuk, szef struktur PiS na Opolszczyźnie, a także Justyna Zielińska, sekretarz partii w regionie.

Jak podkreślają organizatorzy, akcja miała charakter otwartego spotkania z mieszkańcami i była elementem działań lokalnych struktur PiS nastawionych na rozmowę oraz zachęcanie nowych osób do zaangażowania się w działalność partii.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Nocoty 04.06.2026 14:14
I żarówa jak zwykle pcha się do żłoba, dramat, ten to już wszędzie był.

Mieszkaniec 04.06.2026 09:47
Ojj jak zawsze PO, które tyle dało ludziom ma tu poparcie w komentarzach. Nooo tak tak, za władzy PO miasto rozwija swe skrzydła, są nowe miejsca pracy, rozwijające się uczelnie, młodzi pozostają w mieście na stałe …

Zgred 03.06.2026 22:27
Baca zapisał się do PiSu. Sąsiad go pyta: Jondruś co się stało zes ty sie zapisal? -Ano widzis Wicuś: Żona mi się z kochankiem łajdacy, syn w kreminale siedzi, córka się psy Zakopiance prostytuuje, tom se pomyślał: Zobacyta, kto komu wienksego wstydu narobi!

Woj 02.06.2026 23:38
Zakamuflowana opcja niemiecka tempy hanys za kiełbasę się sprzeda pisowi

Koźlanin 02.06.2026 21:57
Wstyd dla miasta i wstyd dla rodzin!

Jarek 01.06.2026 20:18
Ale gdzie to było konkretnie? KK ma ponad 123km². Albo w której dzielnicy przynajmniej?

Pzpr 01.06.2026 09:42
Jak za komuny,zapisujemy się do partii.👍

tom 04.06.2026 09:42
A ty myślisz że coś się zmieniło? Tylko nazwa. Ludzie ci sami albo już ich dzieci na stanowiskach

Xxx 01.06.2026 09:29
Liczba uczestników oszacowana była na podstawie rozdanych kiełbas.

Xxx 31.05.2026 20:57
Miała się Polska uśmiechać a tu tylko jad i syczenie gadow pełzajacych

MMM. 31.05.2026 17:31
Piknik w dwie godziny , jeszcze się dobrze nie zaczął i już się skończył. Frekfencyjnie standard , dziadki z wnuczkami , młodzi na wyborczą grilowaną kiełbasę nie przyjdą.

Adam 31.05.2026 17:27
Gdyby ktoś z mojej rodziny zapisał się do tego dziadostwa, nie przyznał bym się do niego do końca życia.

Xxx 31.05.2026 20:52
Żadna strata

xyz 01.06.2026 13:40
Nie zesraj sie xD

Kl 31.05.2026 15:55
Żarowski to był już wszędzie 😂

Egon 31.05.2026 15:37
Nigdy bym nie pomyślał że w moim mieście są zwolennicy pisiorów żenada

wybory to test IQ 01.06.2026 10:10
To ci sami co 25 lat temu wybierali SLD...

Xxx 01.06.2026 21:15
Za wysokie progi na twoje nogi

Piki 31.05.2026 15:32
Za tego psa to chyba kaczor przebrany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ