sobota, 13 czerwca 2026 01:16
Reklama
Reklama
Reklama

Prawo i Sprawiedliwość

Piknik pod hasłem „Wstąp do PiS” w Kędzierzynie-Koźlu. Podano frekwencję i liczbę nowych deklaracji
PiS podsumował piknik w Kędzierzynie-Koźlu
Piknik pod hasłem „Wstąp do PiS” w Kędzierzynie-Koźlu. Podano frekwencję i liczbę nowych deklaracji

Ponad 130 osób, według organizatorów, wzięło udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Prawo i Sprawiedliwość w Kędzierzynie-Koźlu. Jak przekazała Katarzyna Kukolka-Bogocz, radna miejska i szefowa lokalnych struktur PiS, wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wstąp do PiS” i miało służyć budowaniu relacji partii z mieszkańcami.

31.05.2026 11:52    25    11
Piknik rodzinny „Wstąp do PiS!” w Kędzierzynie-Koźlu. Będzie poczęstunek i wspólne pieczenie kiełbas
Zaproszenie na piknik
Piknik rodzinny „Wstąp do PiS!” w Kędzierzynie-Koźlu. Będzie poczęstunek i wspólne pieczenie kiełbas

Prawo i Sprawiedliwość organizuje w Kędzierzynie-Koźlu piknik rodzinny pod hasłem „Wstąp do PiS!”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 30 maja 2026 roku, w Parku Pojednania.

29.05.2026 12:00    14    8
Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu. Kandydat PiS na premiera spotkał się ze zwolennikami
Sala Żyrandolowa pękała w szwach
Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu. Kandydat PiS na premiera spotkał się ze zwolennikami

Polityka krajowa i kwestie bezpieczeństwa zdominowały spotkanie z Przemysławem Czarnkiem w Kędzierzynie-Koźlu. Wiceprezes PiS spotkał się z mieszkańcami w Domu Kultury Koźle, gdzie przedstawił swoją ocenę sytuacji w kraju oraz zapowiedzi działań swojej formacji.

17.04.2026 19:18    1    23
Przemysław Czarnek przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla. Spotkanie z mieszkańcami już 17 kwietnia
Polityk PiS w Kędzierzynie-Koźlu
Przemysław Czarnek przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla. Spotkanie z mieszkańcami już 17 kwietnia

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla będą mieli okazję spotkać się z jednym z najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. W mieście zaplanowano otwarte spotkanie z Przemysławem Czarnkiem.

15.04.2026 20:40    18
Wiceprezes PiS w Kędzierzynie-Koźlu. Elżbieta Witek spotkała się z mieszkańcami
Wiceprezes PiS w Kędzierzynie-Koźlu. Elżbieta Witek spotkała się z mieszkańcami

W niedzielę, 30 listopada, w Kinie „Chemik” odbyło się otwarte spotkanie z wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Elżbietą Witek. Wydarzenie, zaplanowane w ramach ogólnopolskiego cyklu „Czas Polski - Program Polaków”, przyciągnęło mieszkańców Kędzierzyna-Koźla i okolic, którzy przyszli wysłuchać wystąpienia byłej marszałek Sejmu oraz zadać pytania dotyczące sytuacji politycznej w kraju. Towarzyszyli jej także posłowie Katarzyna Czochara i Kamil Bortniczuk oraz była minister edukacji, a obecnie europoseł Anna Zalewska.

30.11.2025 20:30    29    13
Elżbieta Witek odwiedzi Kędzierzyn-Koźle. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości spotka się z mieszkańcami
Elżbieta Witek odwiedzi Kędzierzyn-Koźle. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości spotka się z mieszkańcami

W najbliższą niedzielę, 30 listopada, w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się otwarte spotkanie z wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Elżbietą Witek. Wydarzenie zaplanowano na godzinę 17:00 w Kinie „Chemik” przy Alei Jana Pawła II 27. Organizatorzy zapraszają mieszkańców regionu do udziału w rozmowie w ramach cyklu „Czas Polski – Program Polaków”.

29.11.2025 20:50    16    5
Koalicja Obywatelska zwycięża w wyborach do Europarlamentu. Andrzej Buła z drugim wynikiem na liście
Koalicja Obywatelska zwycięża w wyborach do Europarlamentu. Andrzej Buła z drugim wynikiem na liście

Po podliczeniu wszystkich głosów Koalicja Obywatelska wygrywa z wynikiem 37,1 proc., drugie miejsce zajmuje Prawo i Sprawiedliwość (36,2 proc.), a podium zamyka Konfederacja (12,1 proc.). Swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego wprowadzą również Trzecia Droga (6,9 proc.) oraz Lewica (6,3 proc.). W okręgu numer 12, obejmującym województwo dolnośląskie i opolskie przewaga KO jest jeszcze większa i wynosi ponad 10 procent (41,59. proc. KO i 31,48 proc. PiS). Taki wynik oznacza, że najprawdopodobniej fotel marszałka województwa na mandat europosła zamieni Andrzej Buła.

10.06.2024 07:16    22
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Kamil Bortniczuk zachęcał zwolenników z Kędzierzyna-Koźla do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Kamil Bortniczuk zachęcał zwolenników z Kędzierzyna-Koźla do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Kamil Bortniczuk, Poseł Prawa i Sprawiedliwości i szef tego ugrupowania na Opolszczyźnie, a zarazem kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego, spotkał się ze zwolennikami, aby mobilizować do udziału w niedzielnym głosowaniu.

05.06.2024 17:15    16    2
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów na radnych miejskich i powiatowych. "Chcemy zdobyć jak najwięcej mandatów". WIDEO
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów na radnych miejskich i powiatowych. "Chcemy zdobyć jak najwięcej mandatów". WIDEO

W Kędzierzynie-Koźlu odbyła się prezentacja kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na radnych miejskich i powiatowych.

11.03.2024 20:41    27    43
Katarzyna Kukolka-Bogocz kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Kędzierzyna-Koźla. WIDEO
Katarzyna Kukolka-Bogocz kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Kędzierzyna-Koźla. WIDEO

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatkę na stanowisko prezydenta Kędzierzyna-Koźla. O stanowisko zawalczy Katarzyna Kukolka-Bogocz, przewodnicząca tej partii w naszym powiecie i radna miejska.

24.02.2024 16:30    39    45