Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
piątek, 14 listopada 2025 18:38
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
ARTYKUŁY
REKLAMA
KONTAKT
Kędzierzyn-Koźle
Powiat i region
Sport
Gospodarka
Kultura
Kryminałki i wypadki
Wideo
Pokaż pozostałe elementy menu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna
Artykuły
Powiat i region
Powiat i region
Wybierz kategorię
Promowane
Fotoreportaże
Gospodarka
HOT
Imprezowa Piguła na Weekend
Kędzierzyn-Koźle
Kryminałki i wypadki
Kultura
Matołki – DZIAŁ SATYRYCZNY – absurdy, ciekawostki, głupotki, złośliwości
Pod patronatem KK24.pl
Promocja
Powiat i region
Reklama
Rynek.kk24.pl
Sport
Wideo
Z archiwum Bogusława Rogowskiego
ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2025
Powiat i region
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Kolejny ładny zakątek w naszym powiecie. Gmina Pawłowiczki zagospodarowała teren w Urbanowicach
28.07.2022 09:36
Spada zdawalność egzaminów na prawo jazdy w Kędzierzynie-Koźlu. Nowy ranking szkół z powiatu
27.07.2022 16:48
Ford Ranger przetestowany. Nowy samochód będzie służył podczas akcji kryzysowych w naszym powiecie
27.07.2022 11:02
Wojewoda zapowiedział wypłatę dodatku węglowego. Wnioski będą przyjmowane do 30 listopada
26.07.2022 16:12
Jechali na wycieczkę niesprawnym autokarem. Podróż przerwali funkcjonariusze ITD
24.07.2022 07:44
Sobota wciąż upalna, ale na niebie mogą pojawić się burzowe chmury
23.07.2022 09:47
Po wypadku audi dachowało i wylądowało w polu kukurydzy [ZDJĘCIA]
22.07.2022 14:22
Pierwsza edycja Wolontariatu Pracowniczego Grupy Azoty. Wśród projektów trzy pomysły z naszego powiatu
22.07.2022 10:36
Wzrasta zagrożenie pożarowe na polach, łąkach i w lasach. Wydano komunikat przed suszą
21.07.2022 10:17
Akwen Dębowa patrolowany z powietrza. WOPR w Kędzierzynie-Koźlu z nowoczesnym dronem
19.07.2022 11:05
poprzednia
1
...
147
148
149
150
151
152
153
...
następna
Komentarze
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
Maciek
Treść komentarza:
Czy przypadkiem nie obiecano też rowerzystom kładki na "Azotówce"? I co?
Data dodania komentarza:
14.11.2025, 12:39
Źródło komentarza:
Miasto będzie budować kładkę pieszo-rowerową nad Kanałem Gliwickim. Połączy osiedle Piastów z Blachownią
Autor komentarza:
ala
Treść komentarza:
szkaradne pudła fuj
Data dodania komentarza:
14.11.2025, 12:31
Źródło komentarza:
W Kędzierzynie-Koźlu pojawią się specjalne czerwone pojemniki na elektroodpady - od baterii po małe urządzenia
Autor komentarza:
Iks
Treść komentarza:
Strazzk pomagajac poza sluzba dostaje ordery ! A co ze zwykłymi ludźmi?!
Data dodania komentarza:
14.11.2025, 11:55
Źródło komentarza:
Nagroda za reakcję poza służbą. St. kpt. Łukasz Połomski ruszył na pomoc w wypadku
Autor komentarza:
Rychu, taki lepszy Ryszard.
Treść komentarza:
Bardzo się cieszę z tej inwestycji. Pozwoli bezpiecznie poruszać się pomiędzy dzielnicami. Obecny most nad kanałem był wąskim gardłem dla rowerzystów, rozdzielenie ruchu zdecydowanie poprawi nasze bezpieczeństwo. Duże brawa za wnioski o ten projekt, przy takiej dotacji nie ma się nad czym zastanawiać i prowadzić jałowej dyskusji jak tu da się przeczytać. Ale jak to w Polsce, malkontenci, przegrywy przed komputerami. Ludzie sukcesu tak jak ja na ten przykład, nie mają czasu na marudzenie... Biegnę do Jarosława zmienić pampersa, szykujemy się na przejęcie włady. A jak tam ma się ten rudy ... no ten co donosił na inwestycję w Porcie, no ten rudy mały co ma już za ciasne garnitury, no syn tego nauczyciela?
Data dodania komentarza:
14.11.2025, 11:52
Źródło komentarza:
Miasto będzie budować kładkę pieszo-rowerową nad Kanałem Gliwickim. Połączy osiedle Piastów z Blachownią
Autor komentarza:
ecwec
Treść komentarza:
ale za czyje pieniądze
Data dodania komentarza:
14.11.2025, 10:39
Źródło komentarza:
Robert Lewandowski i piłkarze reprezentacji przebadani w "Jajobusie" przez specjalistów Kliniki Nova. Akcja Movember
Autor komentarza:
Ja
Treść komentarza:
Jest fajna szeroka , bezpieczna droga przez kuźniczki , jak Panu/Pani ta nieodpowiada .Droga między Lenartowicami a Cisowa powstała jako "chwilowa" lata temu i jeżeli jest taka zła to po prostu można wybrać inną.
Data dodania komentarza:
14.11.2025, 10:26
Źródło komentarza:
Miasto będzie budować kładkę pieszo-rowerową nad Kanałem Gliwickim. Połączy osiedle Piastów z Blachownią
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Aula pękała w szwach. Tłumy absolwentów na zjeździe z okazji 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego
Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu w sobotnie przedpołudnie dosłownie pękała w szwach. Na wyjątkowy zjazd absolwentów z okazji jubileuszu 80-lecia szkoły przyjechali ludzie z różnych zakątków Polski i świata. W tym roku zarejestrowało się ponad 1000 uczestników. To największy zjazd w historii placówki.
Data dodania artykułu:
11.10.2025 18:20
Liczba komentarzy artykułu:
13
Niepokojące sygnały z EKO-OKNA w Kędzierzynie-Koźlu. Pracownicy obawiają się zwolnień i likwidacji zakładu
Coraz więcej pracowników i mieszkańców zgłasza się do naszej redakcji, alarmując o niepokojącej sytuacji w zakładzie EKO-OKNA w Kędzierzynie-Koźlu. Jak wynika z ich relacji, firma miała w ostatnich tygodniach rozpocząć proces masowego nieprzedłużania umów, szczególnie w przypadku osób zatrudnionych przez agencje pracy tymczasowej. Jednocześnie pojawiają się doniesienia o ograniczeniu wypłacanych premii oraz przenoszeniu dużej części pracowników do głównej hali produkcyjnej firmy w Kornicach.
Data dodania artykułu:
29.06.2025 14:14
Liczba komentarzy artykułu:
78
Po remoncie wyrzucili śmieci do lasu. Mieszkańcy Kędzierzyna pomogli wymierzyć sprawiedliwość
Bezczelność i brak szacunku dla przyrody – tak można opisać zachowanie osób, które wyrzuciły śmieci w lesie w okolicach Kędzierzyna-Koźla. Na szczęście dzięki czujności mieszkańców i leśnym kamerom sprawcy zostali namierzeni, ukarani i zmuszeni do posprzątania po sobie.
Data dodania artykułu:
13.08.2025 15:08
Liczba komentarzy artykułu:
29
Akcja ratunkowa w Sławięcicach. Samochód wjechał w wiadukt, lądował śmigłowiec LPR. ZDJĘCIA
We wtorek, 17 grudnia przed godziną 14 doszło do wypadku samochodowego na ulicy Spacerowej w Sławięcicach. Kierujący osobowym osobowym z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonową konstrukcję wiaduktu kolejowego.
Data dodania artykułu:
17.12.2024 14:36
Liczba komentarzy artykułu:
10
Zaczęła się wielka wyprzedaż w Castoramie! Rabaty sięgają aż do -60%!
W dniach od 26 do 29 czerwca 2025 r. w sklepie Castorama w Kędzierzynie-Koźlu będzie trwałą wyjątkowa akcja „Wietrzenie Magazynów”!
Data dodania artykułu:
27.06.2025 12:15