poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kędzierzyn-Koźle

Członkowie Platformy Obywatelskiej z Kędzierzyna-Koźla przygotowali Szlachetną Paczkę dla seniorki z naszego miasta
Członkowie Platformy Obywatelskiej z Kędzierzyna-Koźla przygotowali Szlachetną Paczkę dla seniorki z naszego miasta
W ubiegły weekend odbył się ogólnopolski Weekend Cudów, jak mawiają organizatorzy Szlachetnej Paczki. 19.12.2024 19:00    11    2
Będzie przebudowa ulicy Wyspiańskiego. Wzdłuż drogi powstanie ścieżka rowerowa
Będzie przebudowa ulicy Wyspiańskiego. Wzdłuż drogi powstanie ścieżka rowerowa
Urząd miasta ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Wyspiańskiego. Prace będą prowadzone na niespełna 800-metrowym odcinku drogi od zjazdu na ścieżkę rowerową po wale przeciwpowodziowym w kierunku skrzyżowania z ulicą Dunikowskiego i Kłodnicką. 19.12.2024 12:56    10    2
Piękne choinki, kiermasz i wizyta Świętego Mikołaja. W Starym Koźlu odbyły się kolejne strażackie mikołajki!
Piękne choinki, kiermasz i wizyta Świętego Mikołaja. W Starym Koźlu odbyły się kolejne strażackie mikołajki!
W sobotę 14 grudnia w Starym Koźlu odbyła się kolejna edycja strażackich mikołajek. 19.12.2024 10:01    1
Świąteczne spotkanie pedagogów. Przedstawiciele władz miasta złożyli życzenia nauczycielom
Świąteczne spotkanie pedagogów. Przedstawiciele władz miasta złożyli życzenia nauczycielom
To dzięki nim kędzierzyńsko-kozielska oświata stoi na bardzo wysokim poziomie. Dyrektorzy, nauczyciele oraz emerytowani pedagodzy przełamali się opłatkiem na tradycyjnym spotkaniu. To były życzenia na piątkę z plusem. 19.12.2024 09:01    7    1
Wielka naturalna choinka rozświetlona na osiedlu Piastów. Rada osiedla zaprosiła mieszkańców na świąteczne spotkanie
Wielka naturalna choinka rozświetlona na osiedlu Piastów. Rada osiedla zaprosiła mieszkańców na świąteczne spotkanie
Tysiące migoczących światełek rozświetliło choinkę na osiedlu Piastów-Powstańców Śląskich. Sąsiedzkie spotkanie w bożonarodzeniowym klimacie przyciągnęło wielu mieszkańców. 18.12.2024 20:00    1    2
Kędzierzyn-Koźle ma budżet na 2025 rok. Gmina wyda 110 milionów złotych na inwestycje
Kędzierzyn-Koźle ma budżet na 2025 rok. Gmina wyda 110 milionów złotych na inwestycje
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle zaprezentowano projekt budżetu gminy na 2025 rok. Dokument zakłada zbilansowane dochody, przychody oraz wydatki na poziomie 495,25 mln zł. Plan finansowy na przyszły rok odzwierciedla priorytety gminy, w tym zarządzanie bieżącymi potrzebami mieszkańców oraz realizację kluczowych inwestycji. 18.12.2024 12:31    15    1
Kędzierzyńscy policjanci zatrzymali matkę i syna z lewym tytoniem i narkotykami. ZDJĘCIA
Kędzierzyńscy policjanci zatrzymali matkę i syna z lewym tytoniem i narkotykami. ZDJĘCIA
Ponad 6 kilogramów krajanki tytoniowej, blisko 44 tysiące sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz ponad 100 gramów marihuany zabezpieczyli kędzierzyńsko-kozielscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. 38-latek i jego matka usłyszeli już zarzuty. Zatrzymanym udowodniono uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconej akcyzy oraz podatku Vat na kwotę ponad 65 tysięcy złotych. 18.12.2024 11:53    4
Teatr Ognia, darmowy poczęstunek i świąteczna fotobudka. Rada Osiedla Piastów zaprasza dzisiaj na spotkanie choinkowe
Teatr Ognia, darmowy poczęstunek i świąteczna fotobudka. Rada Osiedla Piastów zaprasza dzisiaj na spotkanie choinkowe
W środę, 18 grudnia na parkingu przy ulicy Krzywoustego 8, znajdującym się przy sklepie Żabka odbędzie się spotkanie choinkowe, które organizuje Rada Osiedla Piastów-Powstańców Śląskich. 18.12.2024 11:15    1
Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 17 odwiedziły z koncertem świątecznym podopiecznych i pracowników Hospicjum Św. Anny w Kędzierzynie-Koźlu
Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 17 odwiedziły z koncertem świątecznym podopiecznych i pracowników Hospicjum Św. Anny w Kędzierzynie-Koźlu
Zaśpiewali wspólnie kolędy, a dzieci pięknie zagrały na flażoletach. Na pamiątkę wizyty dzieci przekazały na ręce pani Kierownik gwiazdę betlejemską. 18.12.2024 09:27    1
Wrócili w mury magistratu. Świąteczne spotkanie emerytowanych pracowników urzędu miasta. ZDJĘCIA
Wrócili w mury magistratu. Świąteczne spotkanie emerytowanych pracowników urzędu miasta. ZDJĘCIA
Lubię wracać tam, gdzie byłem już… śpiewał nieodżałowany Zbigniew Wodecki. Słowa tej pięknej piosenki mogli również zanucić pod nosem emerytowani pracownicy kozielskiego magistratu. Z urzędnikami, którzy przez wiele lat działali na rzecz rozwoju miasta spotkała się prezydent Sabina Nowosielska. 18.12.2024 09:13    2    2
Komentarze
Autor komentarza: Krzysztof Treść komentarza: A jak będzie już więcej kamer to będziesz narzekać, że państwo policyjne i permanentna inwigilacja? A kto niby miałby się gapić w ten monitoring 24/24? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 06:30 Źródło komentarza: Policja szuka sprawców kradzieży tablic rejestracyjnych. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem Autor komentarza: Krzysztof Treść komentarza: Czyli wg ciebie jeden szeryf na jednego mieszkańca? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 06:24 Źródło komentarza: Poranny dramat w Kędzierzynie-Koźlu. Mężczyzna ranny po wypadku na hulajnodze elektrycznej Autor komentarza: Krzysztof Treść komentarza: A co policja ma z tym wspólnego? Czy to przez policję są wypadki? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 06:22 Źródło komentarza: Poranny dramat w Kędzierzynie-Koźlu. Mężczyzna ranny po wypadku na hulajnodze elektrycznej Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Może spece od budowy przejazdów dla rowerów powinni dalej od skrzyżowania zrobić przejazd. Kierowca samochodu nie jest w stanie dojechać do skrzyżowania żeby zobaczyć nadjeżdżający samochód Data dodania komentarza: 20.06.2026, 19:31 Źródło komentarza: Zderzenie rowerzystki z samochodem na ul. Kozielskiej. Seniorka trafiła do szpitala Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Tylko wtedy ma pierwszeństwo jeżeli już kołem znajduje się na przejedzie dla rowerów Data dodania komentarza: 20.06.2026, 19:28 Źródło komentarza: Zderzenie rowerzystki z samochodem na ul. Kozielskiej. Seniorka trafiła do szpitala Autor komentarza: Bez podpisu Treść komentarza: Zróbcie coś jeszcze z tymi debilami co jeżdżą na motorach al. Jana pawła po 22.00 . Wyścigi sobie urządzają nie dając przy tym spać mieszkańcom Data dodania komentarza: 20.06.2026, 16:43 Źródło komentarza: 32-latek pędził 145 km/h przez DK40. Mandat, punkty i trzy miesiące bez prawa jazdy