Dzisiejsza sesja rady miasta Kędzierzyna-Koźla zaczęła się miłym akcentem. Nauczycielki pracujące w prowadzonych przez gminę placówkach oświatowych uroczyście ślubowały uzyskanie mianowań. Awanse wręczyli wspólnie prezydent Sabina Nowosielska wraz przewodniczącym rady miasta Andrzejem Kopciem.
Uroczyste ślubowanie nowych nauczycielek mianowanych w urzędzie miasta. ZDJĘCIA
-
Redakcja
- 31.08.2017 16:02

Powiązane galerie zdjęć:
Data dodania:
31.08.2017 16:02
Reklama



Napisz komentarz
Komentarze