Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 18:54
Reklama
Reklama
Reklama

Za nami ćwierćfinałowe mecze mistrzostw miasta w siatkówce. FOTOREPORTAŻ

Za nami ćwierćfinałowe mecze mistrzostw miasta w siatkówce. FOTOREPORTAŻ
Dziś w hali „Azoty” rozegrano mecze ćwierćfinałowe amatorskich mistrzostw miasta w siatkówce. Niespodzianek nie było, do fazy medalowej awansowały cztery najlepsze zespoły rundy zasadniczej.

O godzinie 9.30 rozegrano równolegle trzy mecze ćwierćfinałowe. Najbardziej zacięty przebieg miała rywalizacja Volley Teamu i Joker Teamu. Po trzech setach na tablicy widniał wynik 2:1 na korzyść Joker Team i w hali pachniało sensacją. Druga drużyna sezonu zasadniczego potrafiła jednak zmobilizować się i ostatecznie zwyciężyła w pięciu setach. Co ciekawe, z powodu absencji kilku zawodników ekipa Volley Team przez cały mecz grała w pięcioosobowym składzie.

Najlepsza drużyna rundy zasadniczej, ETP Samatix Team bez większych problemów uporała się z ekipą Papa Jack Volleyball Team. Rywale w drugim secie postraszyli lidera, ale w końcówce tej partii nie potrafili utrzymać prowadzenia.

Tylko jednego seta w starciu z No Stars udało się ugrać drużynie Cewe. Wynikiem 3:1 zakończył się też ostatni mecz ćwierćfinałowy, w który agriVolley Team okazał się lepszy od ekipy The Andrzejs.

Pary półfinałowe:

ETP Samatix Team – agriVolley Team
Volley Team – No Stars
Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ