Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 08:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Grali ich w "Trójce", teraz występ na maratonie. Znikający Punkt się rozkręca

Grali ich w "Trójce", teraz występ na maratonie. Znikający Punkt się rozkręca
Po premierze trzeciej płyty i nagraniu promującego ją teledysku muzycy z zespołu Znikający Punkt nie zwalniają tempa. Utwory kapeli można było usłyszeć m.in. w radiowej „Trójce”, a już niedługo kędzierzynianie będą zagrzewać do biegu podczas jednej z największych imprez sportowych w kraju, którą jest Orlen Warsaw Marathon. Ich plany sięgają jednak znacznie dalej.

O zespole z Kędzierzyna-Koźla pisaliśmy pod koniec stycznia. Okazją była nowa płyta Znikającego Punktu, która ukazała się na początku roku. Miesiąc później ukazał się teledysk do utworu „Reign of Rock’n’Roll”, który promuje płytę „We’re Vanishing Point”. (WIĘCEJ TUTAJ)

W ramach promocji swojej trzeciej płyty, zespół zdołał przebić się do ogólnopolskich mediów. Po regionalnych rozgłośniach radiowych przyszedł czas na debiut na antenie „Trójki”. Znikający Punkt można było usłyszeć w popularnej audycji „W tonacji Trójki”, którą prowadził Piotr Stelmach. Dobra passa zespołu ma również odbicie w sprzedaży płyt. Dzięki dystrybucji przy pomocy internetowych sklepów muzycznych, trzeci krążek Znikającego Punktu można nabyć w każdym miejscu na świecie. Co ciekawe, wśród zamawiających płytę kapeli z Kędzierzyna-Koźla, znaleźli się odbiorcy z Argentyny.

Już za nieco ponad dwa tygodnie zespół zaprezentuje się podczas jednej z największych imprez sportowych kraju - Orlen Warsaw Marathon.

- Pojawimy się na scenie wraz z innymi, starannie wyselekcjowanymi zespołami z całego kraju. Będziemy dopingować sportowców w sposób, który wychodzi nam najlepiej, czyli dając czadu i zarażając naszym ogniem biegaczy – deklarują członkowie kapeli.

Na horyzoncie przed młodymi muzykami kolejne wyzwania i szanse do zaprezentowania się przed szeroką publicznością. Zespół stara się o włączenie do grona muzyków, którzy wystąpią podczas Life Festival Oświęcim 2015. W tegorocznej edycji imprezy na scenie pokażą się takie gwiazdy jak Manu Chao, Mela Koteluk, czy Hey. Organizatorzy imprezy dają również szansę wypromowania się mniej znanym artystom. W gronie zespołów aspirujących do wystąpienia na festiwalu jest również Znikający Punkt. Kędzierzynianom można pomóc poprzez głosowanie na stronie (LINK). O przepustkę na festiwal zespół będzie również starał się, grając na koncercie eliminacyjnym w Bytomiu.

Kapela nie zapomina również o lokalnym podwórku. Już 2 maja zespół wystąpi podczas majówki. Znikający Punkt stara się również o możliwość zaprezentowania się podczas Piastonaliów. Szczegółowe informacje na temat działalności zespołu można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej oraz na facebookowym fanpage’u.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Damian 10.04.2015 19:24
ps. - najświeższy news, z ostatniej wręcz chwili - ostatecznie nie daliśmy rady załatwić nagłośnienia - frontów - z naszego MOKu w KK, jeśli ktoś chciałby nam pomóc - chętnie się odwdzięczymy. Potrzebna będzie końcówka mocy i kolumny na mały plener - tyle potrzebujemy, żeby nagłośnić siebie na tej imprezie - ostatecznie zawsze zostaje wypożyczenie sprzętu z zewnątrz, jednak - oprócz kasy na wynajęcie busa (150 zł) i opłacenia przejazdu (ok. 300 zł), musielibyśmy drugie tyle (albo i więcej) poświęcić na kolumny i wzmacniacz - jeśli więc znajdzie się ktokolwiek, kto choć w tej części nas odciąży, będziemy w siódmym niebie - ot takie "banalne" problemy małych niszowych zespołów grających do kotleta ... ;) Ewentualnie - możemy komuś odsprzedać miejsce w busie i będzie mógł się dorzucić do paliwa zabierając się przy okazji z nami na całą wyprawę - chętnych do jakiejkolwiek pomocy zapraszamy do kontaktu z Damian Trojniarz- 781 192 851 lub Aleksandra Trojniarz - 537 324 417.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ