Firma zaprasza na kanapki, dania z grilla i sałatki. W ofercie znajdują się dania na talerzu, shoarma i najróżniejsze kebaby. Wegetarianie mogą spróbować kotlecików z mielonej cieciorki, hummusu czy baba ghanouz, czyli pasty z pieczonego bakłażana.
W ofercie Kebab INN znajduje się także wyjątkowy, kraftowy kebab z kurczaka. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników świeżego i aromatycznego jedzenia. Mięso przygotowywane jest codziennie w lokalu, a następnie starannie marynowane według autorskiej receptury. Oprócz tego na miejscu wypiekany jest także lawasz, co już stało się prawdziwym hitem!
Kebab INN z okazji mikołajek zaprasza do zabawy, w której do zdobycia jest aż 7 zaproszeń na kebaba. Aby spróbować zdobyć jedno z nich, wystarczy do piątku 12 grudnia do godziny 8:00 spełnić warunki opisane w poście na Facebooku KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ
Kebab INN
ul. Wojska Polskiego 7, Kędzierzyn-Koźle
Tel. 511582770
https://www.facebook.com/kebabinnkk/
KEBAB INN
ul. M. Skłodowskiej- Curie 4A, Kędzierzyn-Koźle
Tel. 452966579
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086563727647
Materiał promocyjny




















Napisz komentarz
Komentarze