Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 15:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Knedle, gulasz, kacze udo, smażony ser i lana kofola. Ceska hospoda u Czechofila już otwarta!

W ubiegłym tygodniu w Kędzierzynie-Koźlu została otwarta czeska restauracja. Prowadzi ją pochodzący z naszego miasta Jacek Szaraniec, który opowie o tym, co dobrego można zjeść w czeskiej gospodzie.
Knedle, gulasz, kacze udo, smażony ser i lana kofola. Ceska hospoda u Czechofila już otwarta!

- Skąd pomysł na otwarcie czeskiej restauracji?

- Jestem od dawna związany z branżą turystyczną, a od wielu lat pracowałem jako przewodnik górski sudecki i praski. Uwielbiam Czechy, bo to naprawdę wyjątkowy kraj z wyjątkowymi ludźmi. Czesi mają wiele wspaniałych miejsc wartych odwiedzenia, ale też i pyszną kuchnię, której naprawdę warto spróbować. Chciałbym się z państwem nią podzielić i stąd właśnie Ceska hospoda u Czechofila – wyjaśnia Jacek Szaraniec.

Menu

- Co dobrego zjemy w Ceskiej hospodzie?

- Na przystawki polecamy smalec ze skwarkami, marynowaną czeską kiełbasę z papryką oraz marynowany i podawany w zalewie czeski ser pleśniowy. Mamy też pyszne polevky czyli zupy- czosneczkową i rosół wołowy podawany z celestyńskimi kluskami.

- Na drugie danie polecamy oczywiście nasze przepyszne gulasze. Gulasz wołowy Szwejka, czy prawdziwy czeski gulasz wieprzowy podawany z knedlikami i czeską kapustą oczywiście z czeskim kminkiem oraz kacze udo i żeberka to nasze sztandarowe dania. W menu znajdują się też Szpadle Ogrodnika i Ogrodniczki – czyli kotlety schabowe oraz z piersi kurczaka. Zapraszamy również na dobrego pstrąga i oczywiście coś bez czego czeska restauracja nie może działać, czyli smażony ser. Osobom, które lubią zjeść coś na słodko polecamy też oryginalne czeskie knedle twarogowe z jagodami lub truskawami. Do tego oryginalna „cepovana” Kofola i Pilsner Urquel.

Lokalizacja 

Ceska hospoda u Czechofila mieści się w Infiniti Fitness Club przy Al. Jana Pawła II 58. Częścią restauracji jest też ogródek znajdujący się przez budynkiem. Nie trzeba się martwić o miejsca parkingowe. Tych naprawdę jest sporo przed restauracją, a w razie potrzeby można zaparkować samochód w okolicy sklepu Lidl.

Zapraszamy do śledzenia Ceskiej hospody u Czechofila na Facebooku, gdzie znajdować się będą wszelkie informacje o nowościach oraz o organizowanych akcjach promocyjnych: 

https://www.facebook.com/profile.php?id=61550259162703

 

Ceska hospoda u Czechofila

Al. Jana Pawła II 58, Kędzierzyn-Koźle

Budynek Infiniti Fitness Clun

Telefon: 691 850 033

Email: [email protected]

https://www.facebook.com/profile.php?id=61550259162703

Materiał promocyjny 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
OKKK 01.09.2023 14:40
A Kozel z Poznania/Tych czy czeski?

Perła 01.09.2023 12:30
Ceny dodatków to jakaś kpina

Koźlak Centrum ***** *** 04.09.2023 14:52
Ceny produktów w sklepach to jakaś kpina. Czy wy ludzie serio nie mieliście nigdy styczności z podstawami ekonomii? Lokal trzeba wynająć, ogrzać i zapłacić za prąd. Nie mówiąc o ubezpieczeniach i wypłatach dla pracowników. Myślicie że dostaniecie pieniądze od rządu za nic i jeszcze będziecie żyć jak burżuje. Nie stać cię, to sobie w domu nagotuj biedaku.

🤦🏿‍♂️ 🤦🏻‍♂️ 🤦‍♂️ 05.09.2023 17:53
Przestań pierdzieć od rzeczy kozioł. Bogacz się znalazł. Rozdaje mamonę pewnie na prawo i lewo a banknotami podciera qper, bo nie ma co z nimi robić. Załóż pieluchę, bo puścisz kleksa. Co za cyklop.

Rychu, taki lepszy Ryszard 04.09.2023 20:18
Te ceny są niezbędne, my PiS, my Rząd, my Partia musimy się wyżywić. Nie kto inny jak podatnicy nas utrzymują. Jesteśmy silni, a Polska jest wielka, wstała z kolan. Te ceny odpowiadają żywotnym interesom Polski. Wysokie ceny, wysokie podatki, Polska się bogaci, czegoś nie rozumiecie???

🤦🏽‍♂️ 🤦🏻‍♂️ 🤦‍♂️ 31.08.2023 22:55
Nieźle odlecieli z cenami karwasz twarz. Spora przesada jak na Benzen City. A te dodatki to już w ogóle jakiś żart jeśli chodzi o mamonę.

Koźlak Centrum ***** *** 04.09.2023 14:47
Ojej, nie stać cię na obiad? Dalej głosuj na pisiorków Maślak, będzie tylko lepiej!

🤮 na kozła 05.09.2023 17:58
Pisiorka masz między wydmuszkami chamie. Ty może wydalasz kasę platfiucie ale normalni ludzie szanują pieniądz. Ciesz się, że masz co żreć a nie kpisz z innych. Mogę ci stertę siana wysłać to będziesz miał dopiero wyżerkę gnomie.

Karol 31.08.2023 13:31
Polecamy razem z rodziną! Pyszne dania kuchni czeskiej oraz Kofola lana z kija!

DJ 31.08.2023 20:00
Czechy lubię czeskie piwo kocham, ale kofola fuj

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama