Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 23:44
Reklama
Reklama
Reklama

Sprzeciwiają się seksualizacji dzieci. Zbiórka podpisów pod projketem ustawy. WIDEO

Sprzeciwiają się seksualizacji dzieci. Zbiórka podpisów pod projketem ustawy. WIDEO
W poniedziałek Prawo i Sprawiedliwość prowadziło w Kędzierzynie-Koźlu zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy "Chrońmy dzieci, wspierajmy rodziców". W akcji uczestniczyła poseł Violetta Porowska, której towarzyszyła miejska radna PiS Katarzyna-Kukolka-Bogocz.

Jeden z punktów zbierania podpisów znajdował się przy ulicy Wojska Polskiego. To jedna z najbardziej ruchliwych części miasta.

- W Kędzierzynie-Koźlu spotykamy się z bardzo dużym zainteresowaniem naszą akcją, liczba podpisów przerosła nasze oczekiwania, co niezwykle nas cieszy, bo świadczy o wielkiej akceptacji dla naszych postulatów - mówi poseł Violetta Porowska. - Stop seksualizacji naszych dzieci, stop deprawacji naszych dzieci. Nie oszukujcie nas, nie mówcie, że pod płaszczykiem tak zwanej edukacji chronicie nasze dzieci i otwieracie ich światopogląd. Nie chcemy, rodzice to mówią, aby bez naszej zgody do szkół wchodziły osoby, którym wydaje się, że mają prawo do edukowania - dodaje.

Materiał wideo:

https://youtu.be/lkBCq7fBwYI

 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Alina 08.06.2023 14:17
Ponieważ rozpoczyna się kolejna akcja inwestycji z budżetu obywatelskiego to dobrze by było aby w każdej dzielnicy Kędzierzyna-Koźla zaproponowano budowę z tych środków stacji pomiarowych stężeń benzenu. Nie trzeba chyba tłumaczyć dlaczego to takie ważne.

przypadkowy przechodzień 07.06.2023 13:26
pani Nowicz jednak powinna dalej pisać gnioty o kędzierzyńskiej kulturze, na której widocznie najlepiej się znała; tym lepiej, że we wspomnianej miejscowości kultura nie występuje.

Lord of Hell 07.06.2023 12:16
Ciekawe czy kontrole były zapowiedziane 2 tygodnie wcześniej?

Alina 06.06.2023 14:35
Sytuacja z pyłami PM2,5 i PM10 jest monitorowana przez kilkanaście stacji pomiarowych rozlokowanych na terenie całego powiatu i dlatego mamy wiarygodny obraz sytuacji. Natomiast sytuacja z benzenem jest wielką niewiadomą bo mamy tylko jedną stację mierzącą stężenia benzenu ulokowaną na osiedlu Piastów i mierzącą przekroczenia tylko wtedy gdy są wiatry wschodnie. A ponieważ 70 % to wiatry zachodnie to sytuacja np. na terenie osiedla Blachownia czy w Sławięcicach jest wielką niewiadomą. Pani Barbara Barańska, naczelnik Regionalnego Wydziału Monitoringu Środowiska w Opolu powinna powiedzieć o niezłej sytuacji z benzenem ale odnieść się tylko do osiedla Piastów. Na pozostałych dzielnicach Kędzierzyna-Koźle ludzie żyją w nieświadomości nie wiedząc jakie są u nich stężenia benzenu. Dla przykładu przypomnę pomiary wykonane na prośbę Senatora Godylo w których na mobilnych stacjach obserwowano, że wtedy gdy stacja na Piastach wskazywała stężenie benzenu 50 ug/m3 to stacja ulokowana na osiedlu Blachownia przy przedszkolu pokazywała prawie 300 ug/m3. I taka jest prawda o benzenie w KK. Najlepiej byłoby dla samopoczucia służb ochrony środowiska gdyby przeniesiono stację z Piastów w okolice jeziora na Dędowej. Wtedy by było 0 ug/m3 i wszyscy byliby zachwyceni.

bezczelny 06.06.2023 12:51
Kłamać to My nie Nas ! Azoty i Blachownia czy spaliny z kominów i rur wydechowych to co KKzdrój ?

Rychu, taki lepszy Ryszard 06.06.2023 12:11
Widać po waszych tekstach, że powietrze się nie poprawiło...

suweren 06.06.2023 09:08
Benzen nas wyzwolił! Chcemy jeszcze więcej - tyle aby do nazwy miasta można było dodać "Zdrój"! Na zdrowie!

🤮 🤦🏻‍♂️ 🤮 🤦🏾‍♂️ 🤮 05.06.2023 20:47
Przestańcie pierplacić od rzeczy. Smród różnej maści czuć praktycznie każdej nocy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ