Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 26 września 2023 01:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz „List do taty” i zdobądź cenne nagrody. Senator Godyla zaprasza uczniów do udziału w konkursie

Napisz „List do taty” i zdobądź cenne nagrody. Senator Godyla zaprasza uczniów do udziału w konkursie
Ruszyła kolejna edycja konkursu „List do Taty”, który organizowany jest przez senacką Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej. Jego partnerem jest Rzecznik Praw Dziecka. W powiatach kędzierzyńsko-kozielskim, strzeleckim, głubczyckim, krapkowickim, oleskim i kluczborskim konkurs organizuje senator Benimin Godyla.

- Serdecznie zachęcam wszystkich uczniów do udziału. Każdy ma takie same szanse, co udowodniła Martynka Pikul z Ucieszkowa z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, która wygrała poprzednią ogólnopolską edycję konkursu „List do Taty” - zaprasza do udziału Beniamin Godyla.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych, których zadaniem będzie napisanie pracy na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata. Konkurs ma zwrócić uwagę opinii publicznej na zagadnienia związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka oraz zaangażować jak największą liczbę szkół w propagowanie ojcostwa w budowaniu harmonii rodzinnej i w procesie wychowawczym dzieci.

W kampanii tej pomogą zainteresowane szkoły, które będą proszone o zorganizowanie dla uczniów lekcji na temat „Rola ojca w życiu dziecka i w rodzinie”. Szkoły otrzymają od organizatorów materiały edukacyjne pomocne w przeprowadzeniu zajęć. W zajęciach tych będą mogli wziąć udział goście zaproszeni przez szkoły, w tym przedstawiciele organizatorów.

W etapie okręgowym do zdobycia będą różne nagrody. Zwycięzca etapu okręgowego otrzyma możliwość wyjazdu wraz z opiekunem (najlepiej ojcem) do Senatu na uroczystość ogłoszenia wyników konkursu, na zaproszenie i koszt senatora Beniamina Godyli. Ponadto w ogólnopolskim finale, przyznane będą trzy nagrody główne oraz mogą być przyznane wyróżnienia.

Szkoły podstawowe zainteresowane udziałem w konkursie, mogą przesyłać swoje zgłoszenia mailowo na adres: [email protected] do 19.05.2023 r. Wszystkie informacje znajdą się także na stronie internetowej www.senatorgodyla.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/SenatorGodyla

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
poirytowany kierowca 27.05.2023 12:38
Kpina z mieszkańców. Ile czasu można remontować tak króciutki odcinek!!! To jest totalny brak szacunku dla nas kierowców! Czy w tym tysiącleciu doczekamy się remontu całej drogi do Gliwic?!

Bober 02.05.2023 21:08
Poczekajmy na duży deszcz, okaże się jak w tych falach woda będzie stała.

Panini 02.05.2023 13:51
"To będzie porządnie zrobiona droga od podstaw(...)". Niestety, wczoraj jak jechałem tą drogą to przy wjeździe od Brzeziec czuć falowanie (jezdnia nie jest idealnie prosta). Żarty. O tempie prac nie wspomnę. Dobrze, że kończy się już ten remont chociaż po tak skandalicznie długim okresie (były tygodnie gdzie nic się nie działo) oczekiwalibyśmy idealnie prostej nawirzchni. Cóż, oczekiwania oczekiwaniami a życie życiem. Nie piszę z przekąsem. Piszę jak jest.

Szycel 29.04.2023 10:38
Ty Mleczko załataj dziurę w wiadukcie na Azoty!

kierujący 28.04.2023 18:00
To rondo, to drzwi w lesie.

Kędzierzynianin 28.04.2023 15:43
Dokładnie. Nie rozumiem czym tu się chwalić?! Budowa drogi w tempie 1km na 11 miesięcy jest nie do przyjęcia i stanowi jasny przykład braku profesjonalizmu ze strony zamawiającego oraz wykonawców. Takie powolne tempo prac może powoduje ogromne problemy dla użytkowników drogi, mieszkańców a także dla lokalnej gospodarki. Bez wyraźnej przyczyny takiego wolnego tempa realizacja powinna być postrzegana jako nie do przyjęcia. Wstyd.

OKKK 28.04.2023 12:56
Fajnie, że robią po kawałku ale w całości, bo mogli jak na Mostowej, zostawić 50 metrowy odcinek z dziurami.

Realista 28.04.2023 11:03
Czym wy się chwalicie? droga którą przejeżdża 20 tyś.samochodow na dobę nazywacie turystyczną!!! Zamiast durnowatego,nikomu nie trzebnego ronda remont można było pociągnąć do poprzednio modernizowanego odcinka.Do Sośnicowic jest 35 km. i w tym tempie mało kto dożyje końca prac.Niedawno kilometr prac kosztował 3-4mln.obecnie 10-11 tak że przestańcie się chwalić każdym kilometrem tylko załatwiajcie kasę na całą długość drogi jak Ślązacy na 935.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama