Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 21:54
Reklama
Reklama
Reklama

I Ty możesz zostać strażakiem! Komenda prowadzi nabór nowych ratowników i kierowców

I Ty możesz zostać strażakiem! Komenda prowadzi nabór nowych ratowników i kierowców
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu prowadzi nabór nowych ratowników. Na chętnych czeka aż 11 miejsc, ale trzeba się pospieszyć – dokumenty można składać tylko do środy, 5 kwietnia, do godziny 15.30. 


Wśród wymagań stawianych przed kandydatami do służby w straży znajdują się m.in. co najmniej średnie wykształcenie, niekaralność, dobry stan zdrowia i uregulowany stosunek do służby wojskowej. Dokumenty można składać do środy, 5 kwietnia, do godziny 15.30 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Kraszewskiego 12.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby muszą przejść test sprawnościowy, sprawdzian z lęku wysokości oraz pływania i testy psychologiczne. Nabór prowadzony jest na stanowisko stażysty, docelowo osoby przyjęte do służby mają pracować na stanowisku starszego ratownika.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu rekrutuje na dwa stanowiska, więcej informacji w załącznikach:

  1. Stażysta, docelowo ratownik specjalista (6 stanowisk)

  2. Stażysta, docelowo starszy ratownik-kierowca (5 stanowisk)Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
😕 19.04.2023 14:58
A czy będzie się też liczyć list do "ojca narodu", który już dawno oznajmił, że "polskość to nienormalność"? 😕 Na pewno znalazło by się wiele chętnych osób, które by napisały do znanego zdrajcy i sprzedawczyka - zwanego Donaldu Tusku🙄 Wtedy też bym coś napisał do tego PO-klepywanego PO-pychadła niemiecko-rosyjskiegio. 😆 Szczególnego i wypróbowanego współpracownika Putina 🧐 Oczywiście - jeżeli tego typu listy do znanego folksdojcza i oszusta byłby brane pod uwagę 🤗 Ale może jakiś uczeń coś takiego napisze? Kto wie?😎

Obserwator 15.04.2023 11:11
Kochany Tato Chcę wypasionego kompa, hulajnogę elektryczną, najnowszego smartfona, wyjazd na super wycieczkę, by fotki i filmiki mogli inni obejrzeć. Jak nie, to będę smutna, powiem w szkole, że krzyczysz na mnie i mamę do tego jesteś agresywny w domu. Twoja córeczka Zosienka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ