Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 11:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uczniowie uszyli maskotki, które trafiły na aukcję charytatywną. Dochód wspomoże hospicjum

Uczniowie uszyli maskotki, które trafiły na aukcję charytatywną. Dochód wspomoże hospicjum
Wolontariusze z kozielskiego liceum wraz z uczniami szkoły podstawowej nr 20 szyli maskotki, by wspomóc opolskie hospicjum Betania. Serce dla Betanii mógł podarować tak naprawdę każdy, licytując własnoręcznie wykonane maskotki przez uczniów ogólniaka.  

- W tym roku akcja przeszła najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że spotkała się z takim zainteresowaniem i wywołała uśmiech na wielu twarzach – mówi nam Magdalena Chylińska, nauczycielka I Licem Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu.

Jedna z maskotek powędrowała do starostwa powiatowego, gdzie trafiła na ręce starosty Pawła Masełko.


beta2

beta2

beta3

beta3


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zx 18.03.2023 20:55
A ten Ania nie pomagał gasić, tylko nagrywał? A gdyby kogoś bili, to Ania też by tylko nagrywał? Operator, psiakrew, od siedmiu boleści.

gosc 18.03.2023 10:36
Elektryków się nie gasi. Wprowadzają według dyrektywy unijnej samo dobro do atmosfery i do kieszeni kierowcy.

Marcin 03.03.2023 12:55
Przepraszam mogła by pani mi wysłać ten filmik na Facebook "Marcin Kubica"

Ania 28.02.2023 11:15
Za brednie jako pierwszy do pomocy przystąpił funkcjonariusz Służby Więziennej, który właśnie był po służbie. Najpierw swoją gaśnica z samochodu a potem tymi z autobusu ugasił pożar. Kierowca wzywał pomoc przez telefon i przyniósł tylko gaśnice. Szkoda że nie piszą prawdy bo będzie coraz mniej osób, które przypadkiem przejeżdżając koło takiego zdarzenia będą chciały pomóc. Oczywiście cały film mam na nagraniu. Kierowca rzeczywiście był młody i spanikowany zresztą widać to na filmiku.

Sznycel 28.02.2023 08:04
Jak nie potrafią serwisować autobusu ze spalinowym silnikiem to aż strach pomyśleć o serwisowaniu "eko" elektryków, tam 6 gaśnic nie wystarczy!

Matka Jakuba 28.02.2023 01:05
Brawo dla Pawła jednego z lepszych ekspertów od paniki młodych kierowców. Marnujesz się tu.

Strażak SAM 27.02.2023 22:55
Potem ludzie czytają takie pierdoły i powtarzają dalej. Masakra jakaś. Niedouczony autor artykułu nawet nie wie, gdzie jest silnik w autobusie. Gdyby pojawił się ogień jak pisze, to sprawa była by szybka i prosta. Tak samo jak na ulicy Kozielskiej. Czas ok. 6 minut i CAŁY autobus się pali. Autobus 153 jak dobrze pamiętam. Widać na zdjęciu, otwarta jest klapa gdzie jest zbiornik wyrównawczy płynu chłodniczego, tłumik z filtrem itp. Po lewej stronie jest chłodnica. Silnika jakoś nie widać.

Paweł 27.02.2023 20:28
Z tego co wiedziałem i mam nagrany film ze zdarzenia to nie kierowca autobusu tylko przejeżdżający kierowca samochodu ugasiły pożar. Młody kierowca autobusu to był bardzo spanikowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ