Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 lipca 2024 11:53
Reklama
Reklama
Reklama

Jakie ubezpieczenie wybrać na wyjazd za granicę?

Jakie ubezpieczenie wybrać na wyjazd za granicę?
Wakacje czy ferie zimowe to czas zwiedzania zabytków, poznawania obcych kultur, relaksu, ale jednocześnie uprawiania ulubionych sportów, także tych ekstremalnych. Jesteśmy zatem narażeni nie tylko na nieprzyjemne wypadki, jak zagubienie bagażu czy kradzież kieszonkowa, ale również na kontuzje czy egzotyczne choroby, z którymi nie radzi sobie nasz układ odpornościowy. Aby wyjazd nie okazał się brzemienny w dodatkowe koszty, warto zabezpieczyć się jeszcze przed wyjazdem, wybierając atrakcyjne cenowo i kompleksowe ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Każde ubezpieczenie turystyczne możemy dostosować do naszych potrzeb, poszerzając standardową ofertę o dodatkowe pakiety, które ubezpieczą nas choćby od niespodziewanych wypadków czy pobytów w szpitalu, co pozwoli nam pokryć ewentualne koszty leczenia. Przed wyborem konkretnej polisy, polecamy skorzystanie z profesjonalnej porównywarki ofert towarzystw ubezpieczeniowych.  • Ubezpieczenie turystyczne - komfort i bezpieczeństwo podróżowania

  • Ubezpieczenie na wyjazd za granicę - ochrona za granicą 24/7

  • Ubezpieczenie kosztów leczenia w ubezpieczeniu narciarskim

  • WakacyjnaPolisa.pl - sprawdzona porównywarka ubezpieczeń na wakacje


Ubezpieczenie turystyczne - komfort i bezpieczeństwo podróżowania


Jeżeli planują Państwo wakacyjny wyjazd, jednym z podstawowych elementów, który zapewni komfort i bezpieczeństwo podróżowania, pozostaje wybór odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego. Polisa taka pozwala nam uchronić się przed dodatkowymi kosztami, związanymi z nieszczęśliwymi wypadkami, kradzieżami, zagubieniem bagażu czy koniecznością podjęcia leczenia w szpitalu poza granicami naszego kraju. W przypadku podróży do egzotycznych rejonów świata warto pamiętać, że europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego działa jedynie w 32 krajach Europy, refundując jedynie podstawowe świadczenia medyczne.

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę - ochrona za granicą 24/7


Ubezpieczenie na wyjazd za granicę to pełna ochrona naszego zdrowia i bezpieczeństwa 24/7, niezależnie od tego, jaką wakacyjną destynację Państwo wybiorą. W przypadku podróży zagranicznej przydatne okażą się także różnego rodzaju pakiety rozszerzające zakres podstawowych ubezpieczeń turystycznych. Nad ich aktywacją powinny zastanowić się szczególnie te osoby, które w czasie wakacyjnych podróży nie stronią od sportów ekstremalnych i wysokiego ryzyka. Wykupienie ochrony o rozszerzonym zakresie transportu medycznego, pokrywającej koszty leczenia ambulatoryjnego, zawierającej nieograniczony dostęp do pomocy medycznej na miejscu to priorytet dla wszystkich turystów cierpiących na choroby przewlekłe.

Ubezpieczenie kosztów leczenia w ubezpieczeniu narciarskim


W sezonie ferii zimowych świetnym wyborem okaże się zakup ubezpieczenia narciarskiego (https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-narciarskie/) zawierającego ubezpieczenie kosztów leczenia. Wypadki na stoku zdarzają się nawet doświadczonym narciarzom i snowboardzistom. Taką polisę powinni Państwo dopasować do celu, miejsca i długości wyjazdu, zwracając szczególną uwagę na wysokość sum kosztów leczenia i ratownictwa.

WakacyjnaPolisa.pl - sprawdzona porównywarka ubezpieczeń na wakacje


Jak sprawdzić, ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne dostosowane do naszych potrzeb i warunków podróży? Dzięki profesjonalnej i w pełni darmowej porównywarce ofert  Wakacyjna Polisa dowiedzą się Państwo wszystkiego o ogólnych warunkach ubezpieczenia, wypłaty odszkodowania, a także możliwych do dokupienia pakietach rozszerzających ochronę oferowanych przez dane towarzystwo ubezpieczeniowe.– Artykuł sponsorowany


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kurakao 10.02.2023 23:06
Przy okazji widać jakie obiekty sportowe mamy w mieście możliwości. Każdy ma tu możliwość doskoczenia do sufitu.

Śmieszny Zenek 10.02.2023 13:45
O i tyle potrafią nasi dzielni policjanci. Odwiedzają przedszkola, szkoły a na ulicach przedewszystkim nocą brak. A później chwalą się statystykami w mediach.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ