Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 grudnia 2023 19:37
Reklama
Reklama
Reklama

Fatalna sytuacja na drogach. Problemy na krajówkach, trasy zasypane śniegiem z pól

Fatalna sytuacja na drogach. Problemy na krajówkach, trasy zasypane śniegiem z pól
Przez całą noc służby drogowe i strażacy prowadzą działania w związku z fatalną sytuacją na drogach w południowej Opolszczyźnie. Bardzo trudna sytuacja panuje w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim.

Poważne problemy rozpoczęły się wraz z zamieciami śnieżnymi, które już wczoraj popołudniu zasypały część dróg. Przez całą noc występowały ogromne problemy na drodze krajowej nr 38 między Kędzierzynem-Koźlem a Głubczycami, nieprzejezdne są mniejsze drogi prowadzące do krajówki. W Pawłowiczkach wczoraj wieczorem strażacy ustawili specjalny namiot, w którym schronienie mogli znaleźć kierowcy.

Jak informują strażacy, poważne problemy występują też na drodze krajowej nr 45 w okolicach Ciężkowic i Polskiej Cerekwi.


drogi 1
drogi 1

drogi 2
drogi 2

drogi 3
drogi 3

drogi 4
drogi 4

drogi 5
drogi 5

drogi 6
drogi 6


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dźentelmenel z Kędzierzyna 06.01.2023 15:37
Skoro nie na targu to w krzaki lub do gmachu MZBK przy ulicy Grunwaldzkiej. Pan dyrektor Węgrzyn pewnie udostępni ustęp wucet czy jak to się tam nazwie....

dziadek 06.01.2023 10:55
Niesamowite, byłeś w Paryżu? A nie potrafisz zrozumieć potrzeby nie tylko starszych ludzi. Kim ty jesteś, chyba powinowatym pisuardesy.

zx 05.01.2023 15:51
Bełkot.

Gosc 05.01.2023 15:45
Przecież dziadek który wychodzi na zakupy na targ na pewno zalatwil się w domu. Nie potrzebuje toalety. Przecież ten targ jest mały, nie spędza się tam po kilka godzin. Więc słusznie zamknęli. Powinni tylko sprzedający mieć dostęp. Taka ciekawostkę dodam że w Paryżu w jednym z ogrodów jest toaleta płatna ale stoją tam osoby które dbają o porządek toalety i po każdym "kliencie " zaglądają czy zostawił czysta toaletę. Jeśli nie to każą mu to posprzątać. Go poprostu nie wypuszczają. I to ma sens. Nie jedna kobieta spaliła się tam że wstydu. Ludzie potrafią być naprawdę brudasami.

😕 05.01.2023 15:29
I to jest bardzo słuszna końciepcia 😕 👏👍👌 BRAWO Wy👏👏👏 W Koźlu NIE ma ANI jednej ubikacji publicznej !!!!! 😱😌 DLATEGO tubylcza ludzkość ZMUSZONA jest lać po krzakach czy pod drzewami (jeżeli jeszcze PO-zostały ich resztki), albo PO bramach 🤭 Chociaż chiba w urządku miasteczka NIEmożliwości - jeszcze można się wysikać 🤔 Ewentualnie wokół siedziby ukochanej WŁADZUNI miasteczka NIEmożliwości - -🧐-- też można załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne 🤭 Szanowni tubylcy!!! Panie i Panowie! 🤗 Wybierajcie sobie opcję jaka NAJBARDZIEJ Wam odpowiada 🤗 Ewentualnie można też chodzić se w pampersach 🤭 KOCHANI!!!🤩!! - Obywatelki i Obywatele! 🤗 !!!! WYBÓR należy do Ciebie 😎

zniesmaczony 05.01.2023 15:05
Panie dyrektorze, proszę również zamknąć drogi gminne, bo niektórzy kierowcy jeżdżą pod wpływem czegokolwiek. Aha, bo targowisko jest dla plebsu, rozumiemy i pamiętamy. Inwestycja za 2,8 mln zł., a zarządzanie niczym za czasów średniowiecza. Pan jest dla mieszkańców, a nie odwrotnie.

Klient 05.01.2023 14:02
To taka współczesna żenada rządzących tym miastem. Tego się nawet nie da komentować.

Emil 05.01.2023 13:40
Śmierdząca sprawa.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ