Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 grudnia 2023 21:28
Reklama
Reklama
Reklama

Kierowcy jeżdżą "na pamięć" i zawracają. Drogowcy remontują fragment drogi krajowej nr 40

Kierowcy jeżdżą "na pamięć" i zawracają. Drogowcy remontują fragment drogi krajowej nr 40
Kierowcy podróżujący między Rudzińcem a Kędzierzynem-Koźlem przez kilka dni będą musieli liczyć się z utrudnieniami. Starodroże drogi krajowej nr 40 jest remontowane.

Z redakcją skontaktowali się zmotoryzowani mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla, którzy wskazują, że w rejonie wjazdu na nową obwodnicę miasta, pojawiło się oznakowanie, zakazujące jazdy starodrożem drogi krajowej nr 40 - przez Osiedle Goj i Ujazd. Skontaktowaliśmy się z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, która realizowała inwestycje w rejonie przedmiotowego fragmentu drogi.

Z udzielonych informacji wynika, że trwają prace mające na celu przywrócenie i ukształtowanie docelowego włączenia starodroża do nowopowstałej obwodnicy Kędzierzyna. Utrudnienia mogą potrwać do przyszłego tygodnia.

- Droga jest chwilowo zamknięta w ramach tymczasowej organizacji ruchu, ze względu na prowadzone na tym odcinku prace związane z układaniem bitumicznej warstwy ścieralnej i docelowym ukształtowaniem włączenia starodroża do DK40. W przyszłym tygodniu ruch na tym odcinku zostanie przywrócony - informuje Agata Andruszewska z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
baczny obserwator 16.12.2022 08:41
to samo dotyczy ciepłych kurtek, czapek, szalików, rękawiczek które trzeba z klasy do klasy przenosić

baczny obserwator 16.12.2022 08:39
Szanowny Panie Starosto, 16 grudnia, śniegu kilkanaście centymetrów, nasze dzieci do kozielskiej "Budowlanki" idą w śniegowcach, i przez wszystkie lekcje muszą w nich siedzieć bo nie ma szatni/szafek, potem z przepoconymi stopami wracają do domu na mrozie i choroba gotowa, proszę sobie zrobić test i posiedzieć w gabinecie przez 8h w śniegowcach ale nie wychodząc z auta 10m od budynku tylko najpierw przespacerować się w nich z 500m po chodnikach, bo chyba prędzaj Pan tematu nie zrozumie, czas się wziąć do roboty a nie tylko fotografować przy wręczaniu dyplomów, pozdrawiam

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ