Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 9 grudnia 2023 00:28
Reklama
Reklama

Świadkowie Jehowy z Kędzierzyna-Koźla zapowiadają wznowienie odwiedzin od "drzwi do drzwi"

Świadkowie Jehowy z Kędzierzyna-Koźla zapowiadają wznowienie odwiedzin od "drzwi do drzwi"

Po ponad 2,5-letniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 1 września ruszyła nowa kampania Świadków Jehowy. Oznacza to również wznowienie odwiedzin od "drzwi do drzwi".


- Przez ostatnie 2,5 roku musieliśmy się wiele nauczyć, aby rozmawiać z naszymi sąsiadami i znajomymi za pomocą aplikacji internetowych, rozmów telefonicznych czy listów. Dzięki temu udało nam się nawiązać wiele ciekawych kontaktów. Niektóre osoby zdecydowały się nawet na kurs biblijny — online lub listowny. Decyzja o wznowieniu naszej działalności w formie bezpośrednich rozmów z innymi osobami przy ich drzwiach, jest dla nas zachęcająca. Cieszymy się, że możemy naśladować biblijny wzór, jaki zostawił nam Jezus i jego pierwsi naśladowcy. Będzie nam też miło ponownie porozmawiać z członkami naszych lokalnych społeczności. Wszyscy potrzebujemy pozytywnych informacji, a właśnie takie są zawarte Piśmie Świętym. Będzie mógł się o tym przekonać każdy chętny, ponieważ we wrześniu bierzemy udział w specjalnej kampanii proponowania interaktywnego kursu biblijnego - przekazał Zbigniew Malarski lokalny rzecznik Świadków Jehowy.


W 239 krajach jest prawie 9 mln Świadków Jehowy. W Polsce początki działalności Świadków Jehowy sięgają 1891 roku i obecnie są oni trzecią co do wielkości grupą wyznaniową, liczącą około 113 000 osób.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
wiza 28.09.2022 23:45
pisczopku, bardzo ci przeszkadza brak tęczy, a mi twój stan nieuctwa.

Ja 28.09.2022 20:06
A gdzie TĘCZA? bo Norwedzy karzą oddać pieniądze!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ