Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 23:33
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkańcy mają więcej miejsc parkingowych. Na os. Piastów zmniejszony został postój taksówek

Mieszkańcy mają więcej miejsc parkingowych. Na os. Piastów zmniejszony został postój taksówek
Na ulicy Krzywoustego w najbliższym sąsiedztwie bloków mieszkaniowych oraz pawilonów handlowych, wyznaczonych zostało niedawno kilka dodatkowych miejsc parkingowych.

Do tej pory znajdował się tam dużych rozmiarów postój dla taksówek, który powstał podczas remontu ulicy Krzywoustego. Rada Osiedla Piastów – Powstańców Śląskich zawnioskowała do Starosty Powiatu Pawła Masełko o jego zmniejszenie i stworzenie parkingu dla mieszkańców osiedla. Pomysł radnych zyskał akceptację.- Wszędzie tam, gdzie to możliwe, staramy się zwiększać przestrzeń do parkowania pojazdów, w tym wypadku udało się wygospodarować miejsce na dużym osiedlu. Przypomnę, że w tym roku oddaliśmy też nowe miejsca parkingowe na ul. Harcerskiej w Kędzierzynie, tam doświetliliśmy również przejście dla pieszych, przez co w tym rejonie zrobiło się bezpieczniej. Nowe miejsca parkingowe są już także dostępne na ulicy Piastowskiej w Koźlu – mówi starosta Paweł Masełko.
sdr

sdr

sdr

sdr


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 09.09.2022 07:54
Cieszcie się ze wam pupy uratowałem z przenosinami kina plenerowego jak sama nazwa wskazuje do baru bo i sucho i napić się można i komary nie tną choć okomarzanie znów się nie powiodło a właściciel zarobił na chleb i podatki.

Ada 08.09.2022 23:01
To taki event,że trzeba pisać o tym w sieci? Wiadomo, stowarzyszenie kodziarzy kozielskich.

Grzegorz 08.09.2022 18:09
W trakcie dyskusji o życiu Władysława Bartoszewskiego na pewno chciałbym sobie wbić długopisy w uszy. Czy może być nudniejsza rzecz na świecie? Chyba tylko dyskusja o Kornelu Morawieckim,starym obenego premiera.

achim 08.09.2022 14:12
To będzie super impra.Pogadać o Bartoszewskim przy piwku. Żaden pub nie dostał oferty?No w sumie spoko, tam po wszystkich manifach ptzychodzi banda z piorunami, ZNP i inni desperaci.A podobno warto być przyzwoitym..

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
PRZECZYTAJ