Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 grudnia 2023 23:06
Reklama
Reklama
Reklama

Grupa Azoty ZAKSA kompletuje sztab szkoleniowy na nowy sezon

Grupa Azoty ZAKSA kompletuje sztab szkoleniowy na nowy sezon


Sztab szkoleniowy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w nadchodzącym sezonie będzie pracował w niemal niezmienionym składzie.
ZAKSA S.A. to nie tylko czołowi zawodnicy, ale również znakomity sztab szkoleniowy, od lat pracujący na sukcesy kędzierzyńskiej siatkówki. Już od kilku sezonów, niezależnie od zmian na stanowisku pierwszego trenera zespołu, skład  sztabu drużyny pozostaje niezmienny. Informujemy, że mistrzowski sztab w składzie: Michał Chadała (asystent trenera), Adam Swaczyna (asystent trenera), Piotr Pietrzak (trener przygotowania fizycznego), Paweł Brandt (I fizjoterapeuta), Bartosz Hołobut ( II fizjoterapeuta), i Marcin Nowakowski (statystyk) zostaje w ZAKSIE na kolejny sezon.

Najdłużej, bo nieprzerwalnie od 2010 roku, z pierwszym zespołem ZAKSY współpracuje Paweł Brandt. Pierwszy fizjoterapeuta naszej drużyny przez wiele lat łączył pracę w klubie z intensywnym kalendarzem rozgrywek reprezentacyjnych. W 2012 roku do kadry trenerskiej naszej drużyny dołączył Piotr Pietrzak, dbający o dobre przygotowanie fizycznego zawodników. Dwa lata później, w roli asystenta trenera, zobaczyliśmy byłego zawodnika Mostostalu, przez wiele lat pracującego z kędzierzyńską młodzieżą MMKS-u Kędzierzyn-Koźle oraz drużyną ZAKSY w Młodej Lidze – Michała Chadałę. Drugi z asystentów pierwszego trenera – Adam Swaczyna do Kędzierzyna-Koźla wrócił w 2019 roku, w tym samym roku sztab Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Kole uzupełnili statystyk – Marcin Nowakowski oraz drugi fizjoterapeuta – Bartosz Hołobut. To właśnie w tym składzie, najpierw u boku Nikoli Grbicia, następie współpracując z Gheorghe Cretu, mistrzowski sztab ZAKSY prowadził drużynę do historycznych triumfów w Lidze Mistrzów 2021 i 2022 oraz kolejnych tytułów mistrza kraju czy zdobywcy Pucharu/Superpucharu Polski.

O sile, jaką w kontekście budowy zespołu, jest utrzymywany przez wiele lat sztab szkoleniowy drużyny mówi prezes ZAKSA S.A. – Stabilizacja, zarówno w utrzymywaniu trzonu składu zespołu, jak i sztabu od wielu lat jest naszym powodem do dumy.  Cieszę się bardzo, że sztab szkoleniowy naszej drużyny przed kolejnym sezonem pozostał w niemal tym samym składzie. W ZAKSIE mamy prawdziwych fachowców, na których zawsze możemy liczyć. Warto podkreślić ich zasługi w drodze po kolejne sukcesy i trofea zdobywane przez Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle – podkreślił Piotr Szpaczek.

Źródło: Zaksa.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gosc 17.08.2022 21:40
Gdyby oni wszyscy przeczytali Biblię to by wiedzieli że wielkim grzechem jest czczenie rzeczy ...Bóg zabronił modlitw do krzyży ,medalików ,rzeczy martwych..

Blue 17.08.2022 21:11
daj na mszę i jeszcze za ryby w Odrze.

Grzegorz 17.08.2022 18:23
Kolejny marsz równości. Tym raze udział biorą upośledzeni intelektualnie z zapyziałych wiosek i innych dziur na Opolszczyźnie.

Ciekawe 17.08.2022 17:20
Ale tutaj chodzi o zwyczajną rzetelność dziennikarską, gdyby autor "Redakcja" zapytał uczestników pielgrzymki to pewnie by się dowiedział że to 46 już opolska piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Strach się bać z jaką rzetelnością informują o innych sprawach jak w takich drobiazgach mijają się z prawdą. Chyba że autor to tzw. wielep pospolity, co jest jeszcz gorsze.

Rychu, taki lepszy Ryszard 17.08.2022 17:00
Ja już się gubię, ale z tego co od kilku lat obserwuję to do najświętszej panienki, która jest ogłoszona Królową Polski, a jak wiemy Polska to kraj świecki, rząd jest zawsze niezależny od Kościoła, to głównie udają się kibice, karki, bezkarki, narodowcy, brunatni. To by tłumaczyło, że jest coraz mniej wiernych, Kościołowi Polskiemu i epidiaskopowi nie przeszkadza co się w tym kraju odjaniepawla...

Dominika D. 17.08.2022 14:48
Kto wie, może i na tej pielgrzymce poczęte zostanie pierworodne nieślubne dziecię przyszłego prezydenta RP.

walu 17.08.2022 13:43
głowa pigmeja

Ciekawe 16.08.2022 21:42
I w tym roku też idą na Jasną Górę, oczywiście przez Górę Św. Anny, ale autor(ka) podpisana jako "Redakcja" o tym nie wie, a to już 46 opolska pielgrzymka na Jasną Górę. Trochę wstyd...

Zgred 16.08.2022 21:04
Tam jeden niesie ludzką głowę na widłach!

ciekawy 16.08.2022 16:26
Tsantsa na katolickiej pielgrzymce? No, no...

Mariusz 16.08.2022 12:17
Co roku to szli do Częstochowy, a nie na Górę Św. Anny.

Realista 16.08.2022 10:53
Czy pielgrzymi wiedzą jaka na dziś pogoda jest przewidziana? Żeby nie okazało się że w k-koźlu jest za mało karetek pogotowia.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ