Ministerstwo Zdrowia podało w środę popołudniu najnowsze dane dotyczące rozwoju epidemii koronawirusa. W całym kraju potwierdzono 142 nowe przypadków COVID-19 oraz 15 zgonów, których przyczyną był koronawirus.
Na Opolszczyźnie nie odnotowano ofiar śmiertelnych epidemii, liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła o 2. COVID-19 zdiagnozowano u mężczyzn z powiatu strzeleckiego i opolskiego.
O kolejne dziewięć osób powiększyło się grono ozdrowieńców w regionie. Troje pacjentów opuściło kozielski szpital jednoimienny, wśród nich znalazł się mężczyzna w średnim wieku z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.
Dwa nowe zakażenia w województwie, kozielski szpital opuściło troje ozdrowieńców
-
KK24
- 13.05.2020 15:43

Data dodania:
13.05.2020 15:43
Reklama




Napisz komentarz
Komentarze