Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 listopada 2025 01:44
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piątkowy raport z kozielskiego szpitala. Spadła liczba hospitalizowanych oraz objętych kwarantanną

Piątkowy raport z kozielskiego szpitala. Spadła liczba hospitalizowanych oraz objętych kwarantanną
Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie.

W szpitalu zakaźnym w Koźlu przebywa obecnie 67 pacjentów, w tym 44 osoby z potwierdzonym zakażeniem, reszta (23 osoby) to pacjenci, u których podejrzewa się zakażenie, w tej grupie jest jedno dziecko.

W izolacji domowej przebywają 44 osoby z terenu powiatu (z potwierdzonym zakażeniem), w kwarantannie przebywa 211 osób, w kwarantannie w związku z przekroczeniem granicy przebywają 433 osoby. 21 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anka 23.04.2020 18:14
AŻ?! Najtańszy, BEZ ZAINSTALOWANEGO SYSTEMU (!) kosztuje ok. 2 tysięcy. Taki jest uczniowi do niczego nieprzydatny. To ok. 50 sztuk... Proszę mnie nie rozśmieszać! Do "zdalnego" nauczania dwóch klas wybrańców?!!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ