Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 19:41
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gorące zakończenie lata. Nad Odrą tak się jeszcze nie bawiliśmy. ZDJĘCIA

Gorące zakończenie lata. Nad  Odrą tak się jeszcze nie bawiliśmy. ZDJĘCIA
Chyba można już mówić o nowym imprezowym miejscu na mapie Kędzierzyna-Koźla. Jest wyjątkowe, bo nad samym brzegiem Odry. W ten weekend zostało dobrze przetestowane. Na plażowym zakończeniu lata bawiły się setki mieszkańców.

Imprezę zorganizowało starostwo powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu. W tym roku to już trzecie takie wydarzenie na przystani Szkwał. A zaczęło się od hucznego otwarcia sezonu żeglarskiego, także organizowanego przez starostwo, później był noc świętojańska, i w końcu sobotnie plażowe party, które zdecydowanie przyciągnęło najwięcej osób i to praktycznie w każdym wieku.

- Mamy w Kędzierzynie-Koźlu piękną rzekę i powinniśmy z tego korzystać na wszelkie możliwe sposoby. Również poprzez organizację imprez takich jak ta. Nad brzegiem Odry można przyjemnie spędzić czas i dobrze się bawić. To wyjątkowe miejsce. I chyba bardzo podoba się tu naszym mieszkańcom – mówi starosta kędzierzyńsko-kozielski Małgorzata Tudaj.

Poza okolicznościami przyrody nad Odrę mieszkańców niewątpliwie przyciągnął też program plażowego party. Podczas imprezy nakręcanej przez didżejów na scenie pojawiła się Magdalena Bal, mieszkanka naszego powiatu, finalistka programu „X-Factor”, a także ze specjalnym pokazem Ann Marie Kot, również pochodząca z Kędzierzyna-Koźla mistrzyni tańca na rurze. Kto nie miał okazji podziwiać jej wczorajszego występu, może zobaczyć Ann w telewizyjnym show TVN „Mam Talent!”. Zdjęcia do jednego z kolejnych odcinków programu były w sobotę kręcone na „Szkwale”.

Specjalnie na imprezę pod samą sceną wysypano piaskowy „parkiet”. Można było zabrać się w rejs wycieczkowcem „Silesia”, a także spróbować potraw przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych Zespołu Szkół nr 1. Jedną z ostatnich atrakcji plażowego party był pokaz laserów i fajerwerków.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ