Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 19:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fefe i dziesiątka zawodników ZAKSY spotkają się z kibicami. Dziś trening otwarty

Fefe i dziesiątka zawodników ZAKSY spotkają się z kibicami. Dziś trening otwarty
Dziesięciu zawodników weźmie udział w pierwszym treningu ZAKSY przed nowym sezonem. Zajęcia odbędą się we wtorek w dziś o godzinie 16.30 w hali „Azoty” i będą otwarte dla kibiców siatkarskich.

W pierwszych zajęciach udziału nie wezmą członkowie kadr narodowych, którzy aktualnie przebywają na zgrupowaniach swoich reprezentacji. Dużą atrakcją dla kibiców będzie możliwość spotkania się z nowym szkoleniowcem ekipy z Kędzierzyna-Koźla. Ferdinando de Giorgi poprowadzi trening, w którym weźmie udział dziesięciu zawodników ZAKSY. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 16.30 i potrwają przez dwie godziny. Po ich zakończeniu zarówno zawodnicy, jak i Fefe będą do dyspozycji kibiców.

DSC_7520Wcześniej, bo w piątek, 28 sierpnia nowy trener ZAKSY spotkał się z władzami Grupy Azoty ZAK S.A. De Giorgi w towarzystwie Sebastiana Świderskiego miał okazję zamienić kilka słów z Adamem Leszkiewiczem i Mirosławem Ptasińskim. Rozmowy toczyły się wokół przygotowań do zbliżającego się sezonu oraz planów, które zespół będzie chciał zrealizować w tegorocznej kampanii PlusLigi. Wizyta w siedzibie głównego sponsora klubu była tez okazją do oficjalnego przywitania trenera w azotowej rodzinie. Powitalnym upominkiem, który Fefe otrzymał od prezesa Leszkiewicza był…kask z logo Grupy Azoty.

DSC_7520

DSC_7520


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Peter 02.09.2015 14:59
Dobrze że ZAK wspiera lokalny sport, i mamy naszą chlubę ZAKSĘ. Niedługo sezon rusza więc będzie się działo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ