piątek, 26 czerwca 2026 16:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sport

Piłkarki z "Dziewiątki" idą jak burza! Kędzierzynianki bez straty gola przeszły półfinał wojewódzki
Piłkarki z "Dziewiątki" idą jak burza! Kędzierzynianki bez straty gola przeszły półfinał wojewódzki
We wtorek Orliku przy ulicy 9 Maja odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Gospodyniami turnieju były reprezentantki PSP nr 9, które okazały się wyjątkowo mało gościnne. Kędzierzynianki jak burza przeszły przez rozgrywki, zwyciężając wszystkie spotkania bez straty choćby jednego gola. 29.04.2026 08:13    3
Zdominowali rywali i dotarli aż do finału. Wielki sukces tenisistów stołowych ZSTiO
łodzi tenisiści stołowi z Kędzierzyna-Koźla na podium
Zdominowali rywali i dotarli aż do finału. Wielki sukces tenisistów stołowych ZSTiO
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu odnieśli duży sukces sportowy na szczeblu wojewódzkim. Drużyna szkoły zdobyła tytuł wicemistrzów województwa w drużynowym tenisie stołowym. 27.04.2026 11:45
ZAKSA i kibice razem po sezonie. Były rozmowy, zdjęcia i wspomnienia
Wyjątkowy wieczór ZAKSY i kibiców
ZAKSA i kibice razem po sezonie. Były rozmowy, zdjęcia i wspomnienia
Choć ostatni gwizdek sezonu już wybrzmiał, emocje jeszcze nie opadły. Zawodnicy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle spotkali się z członkami Klubu Kibica ZAKSA, aby podziękować im za wsparcie przez cały sezon. 26.04.2026 10:32    2
Srebro dla piłkarzy z „Sienkiewicza”. Wywalczyli wicemistrzostwo województwa!
Srebro dla piłkarzy z „Sienkiewicza”. Wywalczyli wicemistrzostwo województwa!
To był dzień, który na długo zapadnie w pamięci uczniów i nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu. Reprezentacja „Sportowego Sienkiewicza” po niezwykle zaciętej walce stanęła na drugim stopniu podium wojewódzkiego finału piłki nożnej mężczyzn. Choć do złota zabrakło niewiele, nasi zawodnicy pokazali klasę, której mogą im pozazdrościć rówieśnicy z całego regionu. 25.04.2026 10:54    2
ZAKSA oficjalnie zakończyła sezon. Siatkarze i sztab podziękowali sponsorom, partnerom i kibicom
ZAKSA oficjalnie zakończyła sezon. Siatkarze i sztab podziękowali sponsorom, partnerom i kibicom
W rodzinie siła. ZAKSA Family pokazuje, że klub siatkarski z Kędzierzyna-Koźla ma ogromną rzeszę kibiców i wiernych przyjaciół. Tę wspaniałą sportową więź było widać podczas uroczystej gali podsumowującej miniony sezon. 24.04.2026 09:15    1
Dominacja „Dziewiątki”! Pływacy z PSP nr 9 rozbili bank na mistrzostwach województwa
Dominacja „Dziewiątki”! Pływacy z PSP nr 9 rozbili bank na mistrzostwach województwa
Pływacy z kędzierzyńskiej „Dziewiątki” dosłownie znokautowali konkurencję na własnym terenie. W trakcie mistrzostw województwa sztafet pływackich uczniowie PSP nr 9 zgarnęli komplet złotych koron, wygrywając wszystko, co było do wygrania. To był prawdziwy pokaz siły kędzierzyńskiego sportu, zwieńczony gradem 18 medali w wyścigach indywidualnych. 23.04.2026 20:31
Najmłodsi i najstarsi razem na starcie. Niezwykła olimpiada w Kędzierzynie-Koźlu
Uśmiech i rywalizacja
Najmłodsi i najstarsi razem na starcie. Niezwykła olimpiada w Kędzierzynie-Koźlu
Przedszkolaki i seniorzy po raz kolejny spotkali się na wspólnej sportowej arenie. XX Międzypokoleniowa Olimpiada pokazała, że to właśnie ruch, uśmiech i dobra zabawa integrują najlepiej. 23.04.2026 12:28    1
Kajakarze z WKS Aqua Active błysnęli formą podczas zawodów w Poznaniu. ZDJĘCIA
Kajakarze z WKS Aqua Active błysnęli formą podczas zawodów w Poznaniu. ZDJĘCIA
Pierwsze duże zawody, pierwsze mocne pociągnięcia wiosłem i od razu udane otwarcie sezonu. Na torze Malta w Poznaniu ekipa WKS AQUA Active Kędzierzyn-Koźle pokazała, że jest gotowa na sportowe wyzwania w 2026 roku. Nasi młodzi zawodnicy kilkukrotnie meldowali się w finałach A oraz stawali na podium Ogólnopolskich Regat Kajakowych im. Rafała Piszcza. 22.04.2026 07:46
Wielkie święto siatkówki w Neapolu. Trzech naszych reprezentantów walczyło w Lidze Mistrzów
Wielkie święto siatkówki w Neapolu. Trzech naszych reprezentantów walczyło w Lidze Mistrzów
To był czas pełen emocji, sportowej walki i reprezentowania naszych barw na najwyższym europejskim poziomie. W dniach 9-12 kwietnia włoski Neapol stał się stolicą siatkówki na siedząco. W prestiżowym turnieju Ligi Mistrzów, w którym udział biorą tylko najlepsi, nie zabrakło mocnego akcentu z Kędzierzyna-Koźla. 21.04.2026 20:23    2
Startują amatorskie mistrzostwa miasta w tenisie ziemnym. W weekend pierwszy turniej w Azotach
Startują amatorskie mistrzostwa miasta w tenisie ziemnym. W weekend pierwszy turniej w Azotach
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu organizuje kolejną edycję amatorskich mistrzostw miasta w tenisie ziemnym. Pierwszy z cyklu turniejów zostanie rozegrany w najbliższy weekend na kortach przy ulicy Grabskiego. 21.04.2026 16:00
Komentarze
Autor komentarza: bolek Treść komentarza: Brawo miasto, brawo pani prezydent ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:55 Źródło komentarza: Prezydent Sabina Nowosielska z wotum zaufania i absolutorium. Radni ocenili stan miasta i budżet Autor komentarza: pani z polaka Treść komentarza: Rozumiem że nie można na nim napisać: "Automat z Chlebem" - czyżby pomysłodawca i właściciel tego urządzenia spodziewał się klientów z wysp brytyjskich ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:50 Źródło komentarza: Osiedle Kuźniczka doczekała się chlebomatu. Mieszkańcy niebawem kupią świeże pieczywo na miejscu Autor komentarza: ArtK Treść komentarza: W śródmieściu, Pogorzelcu, Piastach, Koźlu...nastawiali dyskontów jak nienormalni a na Kuźnicze nie ma żadnego. Może któryś z lokalnych przedsiębiorców, mający piekarnię lub sklep spożywczy, otworzyłby na tym osiedlu, mały lub duży sklepik z pieczywem i nabiałem ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: Osiedle Kuźniczka doczekała się chlebomatu. Mieszkańcy niebawem kupią świeże pieczywo na miejscu Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: ...a w banku kiedyś bajzlu narobiła.... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:21 Źródło komentarza: Inga Mirga i Brygida Kolenda-Łabuś wyróżnione za wieloletnią działalność. Odebrały państwowe odznaczenia Autor komentarza: Roman Treść komentarza: Przede wszystkim młody chłopak powinien zejść z roweru bo to nie jest przejazd a nie roztrzącać czy wyciąć zieleń czy nie. Koniec tematu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:55 Źródło komentarza: Niebezpieczna sytuacja przy skateparku. Radny interweniuje po groźnym zdarzeniu z rowerzystą Autor komentarza: Nirvana Treść komentarza: Było głosowanie o odwołaniu S.Nowosielskiej głosy były jeszcze liczone ale bukiety kwiatów już czekały ... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 07:43 Źródło komentarza: Prezydent Sabina Nowosielska z wotum zaufania i absolutorium. Radni ocenili stan miasta i budżet