wtorek, 23 czerwca 2026 14:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kędzierzyn-Koźle

Dziś obchodzimy 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uroczystość pod pomnikiem Piłsudskiego. ZDJĘCIA
Dziś obchodzimy 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uroczystość pod pomnikiem Piłsudskiego. ZDJĘCIA
W tym roku przypada 233. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W naszym mieście uroczystości obchodzimy przy pomniku Józefa Piłsudskiego. 03.05.2024 13:05    1    2
Policjanci bez taryfy ulgowej wobec drogowych piratów. Przekonał się o tym młody kierowca, który przekroczył prędkość o 57km/h w terenie zabudowanym
Policjanci bez taryfy ulgowej wobec drogowych piratów. Przekonał się o tym młody kierowca, który przekroczył prędkość o 57km/h w terenie zabudowanym
Długi weekend majowy trwa. To czy będzie bezpieczny zależy również od nas. Kierując pojazdem pamiętaj, że Twój pośpiech może kosztować czyjeś zdrowie, a nawet życie. Dlatego zanim dodasz gazu, zastanów się czy dla tych kilku minut warto. 02.05.2024 14:19    3    2
Dziś świętujemy 20-lecie członkostwa w Unii Europejskiej. Wielka impreza na kozielskiej wyspie
Dziś świętujemy 20-lecie członkostwa w Unii Europejskiej. Wielka impreza na kozielskiej wyspie
Dokładnie 1 maja mija 20 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Należymy do europejskiej wspólnoty i podzielamy takie wartości, jak godność, wolność, demokracja, równość, praworządność i prawa człowieka. Dziś na kozielskiej wyspie odbywa się impreza. 01.05.2024 14:04    5    1
Pomoc medyczna w trakcie majówki. Informacje o dyżurujących aptekach i placówkach medycznych
Pomoc medyczna w trakcie majówki. Informacje o dyżurujących aptekach i placówkach medycznych
Przed nami długi weekend, podczas którego te informacje mogą się przydać. Jeśli nagle źle się poczujemy, albo stan zdrowia naszego dziecka nagle się pogorszy, możemy skorzystać z punktu nocnej i świątecznej pomocy medycznej przy szpitalu w Koźlu. 01.05.2024 10:54
Chciał uniknąć zderzenia i spadł z motocykla. Kierowca jednośladu zabrany do szpitala
Chciał uniknąć zderzenia i spadł z motocykla. Kierowca jednośladu zabrany do szpitala
Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. 30.04.2024 17:22
Przed nami majówka. Zadbajmy wspólnie, aby była bezpieczna. WIDEO
Przed nami majówka. Zadbajmy wspólnie, aby była bezpieczna. WIDEO
Przed nami długi majowy weekend. Wzorem lat poprzednich nad bezpieczeństwem osób wypoczywających czuwać będą policjanci. Postarajmy się, żeby ten czas wypoczynku upłynął bezpiecznie, dlatego warto stosować kilka podstawowych zasad. 30.04.2024 13:00    1
Pędził 141 km/h w terenie zabudowanym. Poza wysokim mandatem, młody motocyklista stracił prawo jazdy na trzy miesiące
Pędził 141 km/h w terenie zabudowanym. Poza wysokim mandatem, młody motocyklista stracił prawo jazdy na trzy miesiące
Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki w ubiegły weekend, tuż przed godziną 19:00 zauważyli na alei Armii Krajowej jadącego z nadmierną prędkością motocyklistę. Mężczyzna zlekceważył przepisy ruchu drogowego i w terenie zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 70 km/h jechał 141 km/h. 30.04.2024 11:49    3
Nie udało się uratować życia 67-latka, który wypadł z okna w Śródmieściu. Sprawą zajmuje się prokuratura
Nie udało się uratować życia 67-latka, który wypadł z okna w Śródmieściu. Sprawą zajmuje się prokuratura
Pomimo walki o życie, nie udało się uratować mężczyzny, który wypadł z okna. Wracamy do wczorajszego zdarzenia, do którego doszło w godzinach popołudniowych przy ulicy 1 Maja w Śródmieściu. 30.04.2024 11:11
Z bloku w centrum Kędzierzyna-Koźla wypadł mężczyzna. Trwa walka o jego życie. Służby ratunkowe na miejscu
Z bloku w centrum Kędzierzyna-Koźla wypadł mężczyzna. Trwa walka o jego życie. Służby ratunkowe na miejscu
W poniedziałek około godz. 16 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie, z którego wynikało, że z bloku przy ulicy 1 Maja wypadł mężczyzna. 29.04.2024 16:30
Do pani Marii zadzwonili oszuści działający metodą na wnuczka. Seniorka opowiedziała, jak wyglądała rozmowa
Do pani Marii zadzwonili oszuści działający metodą na wnuczka. Seniorka opowiedziała, jak wyglądała rozmowa
Oszuści nie odpuszczają. Każdego dnia policjanci w całej Polsce, także w Kędzierzynie-Koźlu otrzymują zgłoszenia dotyczących prób telefonicznego oszustwa. Dziś z Komendantem Powiatowym Policji spotkała się pani Maria, mieszkanka naszego miasta, która odebrała takie połączenie. 29.04.2024 13:08    6
Komentarze
Autor komentarza: Obiektywnie Treść komentarza: Jeśli gra ma na celu pokazać pracę lokalnej policji, to uczestnicy muszą być niewidoczni. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:00 Źródło komentarza: Gra terenowa z okazji 100-lecia policji. W niedzielę rusza wyjątkowe wydarzenie Autor komentarza: Jagoda Treść komentarza: Złap babcię przechodzącą na Wojska Polskiego nie po pasach. 50 pkt. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 23:44 Źródło komentarza: Gra terenowa z okazji 100-lecia policji. W niedzielę rusza wyjątkowe wydarzenie Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Naszych w Berlinie biją a ci ich tu zapraszają... Co za wstyd ! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Rolnicy z partnerskiego Hohenlohekreis odwiedzili Kędzierzyn-Koźle. Tak współpracują samorządy Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Proszę wprowadzić czasowy zakaz parkowania na ulicy Karola Miarki Większość aut jadących do tej pory ulicą Damorota teraz jedzie Karola Miarki a tam jest drożny tylko jeden pas !!! Na drugim parkują mieszkańcy bo nie chce się im otworzyć bramy i wjechać na swoje podwórka Data dodania komentarza: 22.06.2026, 22:32 Źródło komentarza: Od poniedziałku rusza długo wyczekiwany remont. Część ulic Damrota i Pionierów zostanie wyłączona z ruchu Autor komentarza: Bardzo dobrze że Pan Prezydent wspólnie z polskimi rolnikami promują polskie rolnictwo,wreszcie coś ruszyło z tematem.Polska wieś,polskie rolnictwo to zdrowa żywność a nie jakieś tam merkosury z rodem Brukselski syf i choroby.Niech w Brukseli zajadają się tym synem który tak zachwalają. Treść komentarza: Bardzo dobrze że Pan Prezydent wspolniez polskimi rolnikami promują polskie rolnictwo,wreszcie coś ruszyło w tym kierunku.Polska wieś,polskie rolnictwo to zdrowa żywność a nie sprowadzane i rozprowadzanie z jakiegoś tam merkosuru z rodu Brukselski niekontrolowany syf który bez jakich kolwiek restrykcji i badań gwarantuje jedynie rakotwórcze choroby jakby ich było mało.Niech Bruksela sobie konsumuje to co na siłę chce nam wciskać,niech się sami wpierw zajadają i zobaczymy jak długo będą tak zachwalać to na pół zgniłe gówno. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Ogromny sukces rolników z Kędzierzyna-Koźla. Nasze gospodarstwo na podium krajowej AgroLigi 2025 Autor komentarza: koźlak Treść komentarza: Wszystko fajnie i do przodu ale my mieszkańcy mamy nadzieję, że trzymacie rękę na pulsie i nie dowiemy się o takiej patologii jak w szpitalu Południowym czy szpitalu w Garwolinie... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 21:44 Źródło komentarza: Nowa karetka dla szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Zastąpi najbardziej wysłużony ambulans