poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kędzierzyn-Koźle

Kolejny przypadek zatrucia psa. Tym razem doszło do niego w lesie na Pogorzelcu
Kolejny przypadek zatrucia psa. Tym razem doszło do niego w lesie na Pogorzelcu
Spacer z psami w lesie między Pogorzelcem a Azotami omal nie zakończył się tragedią. Po spożyciu zatrutego jedzenia pies pana Piotra wylądował w nocy na ostrym dyżurze w klinice weterynaryjnej. Ciężki objawy, które pojawiły się u czworonoga wskazują, że zwierzę mogło zostać celowo podtrute. To kolejny taki przypadek w ostatnich tygodniach. 05.10.2024 10:14    4
Schola Cantorum Minorum Chosoviensis zainaugurowała trzydniowy IX Festiwal Mikołaja z Koźla. WIDEO
Schola Cantorum Minorum Chosoviensis zainaugurowała trzydniowy IX Festiwal Mikołaja z Koźla. WIDEO
W piątek w kościele pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej rozpoczął się trzydniowy IX Festiwal Mikołaja z Koźla – wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników dawnej muzyki. 05.10.2024 09:07
Kolizja dwóch opli w Koźlu. Policjanci kierują ruchem
Kolizja dwóch opli w Koźlu. Policjanci kierują ruchem
Uwaga kierowcy - występują utrudnienia na skrzyżowaniu ulicy Ignacego Łukasiewicza i ulicy Stefana Żeromskiego w Koźlu. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 04.10.2024 19:51
Mieszkańcy ostrzegają się w mediach społecznościowych: W kozielskim parku dostrzeżono porozrzucaną karmę, mogącą zawierać truciznę
Mieszkańcy ostrzegają się w mediach społecznościowych: W kozielskim parku dostrzeżono porozrzucaną karmę, mogącą zawierać truciznę
W ostatnich tygodniach mieszkańcy Koźla, szczególnie ci posiadający czworonogi, żyją w niepewności. W mediach społecznościowych pojawiają się alarmujące doniesienia o porozrzucanych w parku nad Odrą kiełbasach i innych smakołykach, które mogą być nasączone trucizną. 04.10.2024 13:34    8    1
Trwają prace przy wzmocnieniu Mostu Południowego. Inwestycja warta ponad 7 milionów złotych. ZDJĘCIA
Trwają prace przy wzmocnieniu Mostu Południowego. Inwestycja warta ponad 7 milionów złotych. ZDJĘCIA
Roboty realizowane na zlecenie opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad prowadzone są od kilkunastu tygodni. Zostały przerwane na czas zagrożenia powodziowego, ale gdy woda opadła ekipa budowlana powróciła na miejsce. 04.10.2024 11:41    6    1
Ludzka czaszka i kości znalezione w lesie na osiedlu Piastów. Służby na miejscu. Policja pracuje nad identyfikacją
Ludzka czaszka i kości znalezione w lesie na osiedlu Piastów. Służby na miejscu. Policja pracuje nad identyfikacją
Makabryczne odkrycie na w lesie na osiedlu Piastów. W piątek rano ktoś znalazł tam ludzką czaszkę, po przyjeździe policji okazało się, że to cały szkielet i inne szczątki. 04.10.2024 09:57    11    2
Już w tę sobotę odbędzie się festiwal biegowy „Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle 2024”. Uczestnicy pokonają trasy od 12 do 44 kilometrów
Już w tę sobotę odbędzie się festiwal biegowy „Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle 2024”. Uczestnicy pokonają trasy od 12 do 44 kilometrów
Już w sobotę, 5 października odbędzie się festiwal biegowy „Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle 2024”, który zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w duchu zdrowej rywalizacji i sportowego zapału. 03.10.2024 17:48    2
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało ujawniono w rowie melioracyjnym
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało ujawniono w rowie melioracyjnym
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w czwartek po godzinie 9 w rowie melioracyjnym przy ulicy Gliwickiej na Pogorzelcu. 03.10.2024 13:52    1
Brak oświetlenia na rondzie pomiędzy Koźlem a Reńską Wsią. Służby usuwają usterkę
Brak oświetlenia na rondzie pomiędzy Koźlem a Reńską Wsią. Służby usuwają usterkę
Mimo że od awarii oświetlenia na rondzie pomiędzy Koźlem a Reńską Wsią minęło już kilka tygodni, problem wciąż nie został rozwiązany. Rondo pogrążone jest w ciemnościach, co budzi zaniepokojenie wśród kierowców. 03.10.2024 11:20
Makabryczne odkrycie na Pogorzelcu. Spacerowicz zauważył ciało w rowie przy ulicy
Makabryczne odkrycie na Pogorzelcu. Spacerowicz zauważył ciało w rowie przy ulicy
W czwartek, 3 października po godzinie 9 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o zwłokach znalezionych w rowie niedaleko ulicy Gliwickiej. 03.10.2024 09:38    3
Komentarze
Autor komentarza: Breloczek Treść komentarza: 41 nowych miejsc..po co skoro podobno nie ma dzieci i właśnie pani prezydent zamknęła z tego powodu zlobek w Azotach, który tam istniał lata....co za przekłamanie. Ciekawe kto wziął za to pieniądze. Skoro w jednej gminie, w tym samym czasie zamyka się jeden żlobek a zwiększa limit miejsc w innym za pieniądze z programu rządowego to chyba coś tu nie gra. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:32 Źródło komentarza: Żłobek nr 10 w Kędzierzynie-Koźlu otwarty po remoncie. Są wolne miejsca dla dzieci Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: """"Super.""""" 😍💋❤😘👏👏👏🤣😁👌 Data dodania komentarza: 21.06.2026, 23:14 Źródło komentarza: Nowe pokolenie wkracza na rynek pracy. Firmy, instytucje i szkoły dostosowują się do zmian. Konferencja w Kędzierzynie-Koźlu Autor komentarza: On Treść komentarza: Tłumów na zdjęciach nie widać??? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:37 Źródło komentarza: Festyn „Między Nami Osiedlami” przyciągnął mieszkańców na stadion „Koźle” Autor komentarza: bolek Treść komentarza: Wstyd i hańba, pojawić się na zdjęciu z pożytecznym idiotą Putina. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:57 Źródło komentarza: Ogromny sukces rolników z Kędzierzyna-Koźla. Nasze gospodarstwo na podium krajowej AgroLigi 2025 Autor komentarza: Elektryk Treść komentarza: chyba tam miałem studniówkę Data dodania komentarza: 21.06.2026, 14:20 Źródło komentarza: Koniec pewnej epoki. Komornik wystawił na licytację legendarny hotel Lech w Blachowni Autor komentarza: tw Treść komentarza: artykuł sponsorowany wypadało by zaznaczyć Data dodania komentarza: 21.06.2026, 12:30 Źródło komentarza: II LO nawiązuje współpracę z centrum medycznym. Uczniowie biol-chemu zyskają nowe możliwości