poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kędzierzyn-Koźle

Jesienne spotkanie literackie i turniej gry w kręgle. Gminne Centrum Seniora zaprasza na listopadowe wydarzenia
Jesienne spotkanie literackie i turniej gry w kręgle. Gminne Centrum Seniora zaprasza na listopadowe wydarzenia
19.11.2024 21:25
To będzie wietrzna noc. Meteorolodzy wydali ostrzeżenie dla mieszkańców naszego powiatu
To będzie wietrzna noc. Meteorolodzy wydali ostrzeżenie dla mieszkańców naszego powiatu
W nocy z wtorku na środę może zerwać się silny wiatr. Specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie dla mieszkańców naszego regionu. 19.11.2024 19:53    1
Planszówki łączą pokolenia. Sąsiedzkie popołudnie na osiedlu Kuźniczka
Planszówki łączą pokolenia. Sąsiedzkie popołudnie na osiedlu Kuźniczka
W niedzielne popołudnie Rada Osiedla Kuźniczka zorganizowała spotkanie z grami planszowymi, które zgromadziło mieszkańców w różnym wieku. Była to okazja do wspólnego spędzenia czasu, rozmów i zabaw z odrobiną rywalizacji. 19.11.2024 17:30    1    2
Przedszkola i szkoły z Kędzierzyna-Koźla włączyły się w akcję "Dzieciństwo bez przemocy". ZDJĘCIA
Przedszkola i szkoły z Kędzierzyna-Koźla włączyły się w akcję "Dzieciństwo bez przemocy". ZDJĘCIA
Przedszkola i szkoły podstawowe z Kędzierzyna-Koźla przybrały kolor czerwony. To znak rozpoznawczy ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”. Aktywnie przyłączyły się do niej wszystkie miejskie placówki. Akcja jest wyrazem sprzeciwu wobec krzywdzenia najmłodszych. 19.11.2024 13:31    2
Trwa Movember Month. Profilaktyczna „Runda dla Zdrowia” w Kędzierzynie-Koźlu
Trwa Movember Month. Profilaktyczna „Runda dla Zdrowia” w Kędzierzynie-Koźlu
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do udziału w serii wydarzeń organizowanych w ramach akcji Movember Month. Głównym celem inicjatywy jest zwiększenie świadomości na temat zdrowia mężczyzn oraz zachęcenie do regularnych badań profilaktycznych. 18.11.2024 19:34
Festiwal Roślin w Kędzierzynie-Koźlu. Raj dla miłośników zieleni już w ten weekend
Festiwal Roślin w Kędzierzynie-Koźlu. Raj dla miłośników zieleni już w ten weekend
W najbliższy weekend Kędzierzyn-Koźle stanie się gospodarzem kolejnej edycji Festiwalu Roślin, uznawanego za największy targ roślin doniczkowych w Polsce. Wydarzenie przyciąga zarówno pasjonatów ogrodnictwa, jak i osoby, które po prostu lubią otaczać się zielenią w zaciszach domu. 18.11.2024 15:00    6
Urząd miasta zamontuje dodatkowe latarnie i oświetlenie ostrzegawcze przy dwóch "zebrach"
Urząd miasta zamontuje dodatkowe latarnie i oświetlenie ostrzegawcze przy dwóch "zebrach"
Kolejna przejścia dla pieszych w Kędzierzynie-Koźlu zostaną jeszcze lepiej doświetlone. Miasto z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców montuje dodatkowe latarnie przy najczęściej uczęszczanych „zebrach”. Do końca roku zdecydowanie jaśniej zrobi się na ul. Chrobrego obok Publicznego Przedszkola nr 12 oraz na ul. Kozielskiej przy stacji dializ. 18.11.2024 14:21    3
Alarm pożarowy na dworcu kolejowym w Kędzierzynie. Interweniowała straż pożarna
Alarm pożarowy na dworcu kolejowym w Kędzierzynie. Interweniowała straż pożarna
W poniedziałek, po godzinie 9:00, straż pożarna została powiadomiona o uruchomieniu alarmu przeciwpożarowego na dworcu kolejowym w Kędzierzynie. 18.11.2024 11:58
Policja szuka zaginionego Dominika. 16-latek może przebywać na terenie Kędzierzyna-Koźla
Policja szuka zaginionego Dominika. 16-latek może przebywać na terenie Kędzierzyna-Koźla
AKTUALIZACJA (20.11.2024): Policjanci z Żor poinformowali o odnalezieniu poszukiwanego 16-latka. Chłopiec jest cały i zdrowy, funkcjonariusze dziękują za pomoc wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję poszukiwawczą. Policjanci z Żor poszukują 16-letniego Dominika Ś. O zaginięciu nastolatka mundurowych zawiadomiła matka. Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Z informacji przekazanych przez policję z Żor wynika, że chłopiec może przebywać na terenie Kędzierzyna-Koźla. 18.11.2024 11:04    1
„Ukochaj Zwierzaka” walczy o przyszłość swoich podopiecznych: trwa zbiórka w konkursie „Łap dotacje na organizacje!”
„Ukochaj Zwierzaka” walczy o przyszłość swoich podopiecznych: trwa zbiórka w konkursie „Łap dotacje na organizacje!”
Stowarzyszenie „Ukochaj Zwierzaka” dołącza do konkursu „Łap dotacje na organizacje!” organizowanego przez portal RatujemyZwierzaki.pl. Nagroda główna to 100 tysięcy złotych, taka suma może odmienić życie podopiecznych stowarzyszenia, zapewniając im roczną opiekę obejmującą leczenie, jedzenie i codzienne wsparcie. 17.11.2024 20:56    4    2
Komentarze
Autor komentarza: Breloczek Treść komentarza: 41 nowych miejsc..po co skoro podobno nie ma dzieci i właśnie pani prezydent zamknęła z tego powodu zlobek w Azotach, który tam istniał lata....co za przekłamanie. Ciekawe kto wziął za to pieniądze. Skoro w jednej gminie, w tym samym czasie zamyka się jeden żlobek a zwiększa limit miejsc w innym za pieniądze z programu rządowego to chyba coś tu nie gra. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:32 Źródło komentarza: Żłobek nr 10 w Kędzierzynie-Koźlu otwarty po remoncie. Są wolne miejsca dla dzieci Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: """"Super.""""" 😍💋❤😘👏👏👏🤣😁👌 Data dodania komentarza: 21.06.2026, 23:14 Źródło komentarza: Nowe pokolenie wkracza na rynek pracy. Firmy, instytucje i szkoły dostosowują się do zmian. Konferencja w Kędzierzynie-Koźlu Autor komentarza: On Treść komentarza: Tłumów na zdjęciach nie widać??? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:37 Źródło komentarza: Festyn „Między Nami Osiedlami” przyciągnął mieszkańców na stadion „Koźle” Autor komentarza: bolek Treść komentarza: Wstyd i hańba, pojawić się na zdjęciu z pożytecznym idiotą Putina. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:57 Źródło komentarza: Ogromny sukces rolników z Kędzierzyna-Koźla. Nasze gospodarstwo na podium krajowej AgroLigi 2025 Autor komentarza: Elektryk Treść komentarza: chyba tam miałem studniówkę Data dodania komentarza: 21.06.2026, 14:20 Źródło komentarza: Koniec pewnej epoki. Komornik wystawił na licytację legendarny hotel Lech w Blachowni Autor komentarza: tw Treść komentarza: artykuł sponsorowany wypadało by zaznaczyć Data dodania komentarza: 21.06.2026, 12:30 Źródło komentarza: II LO nawiązuje współpracę z centrum medycznym. Uczniowie biol-chemu zyskają nowe możliwości