poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

HOT

Mieszkańcy osiedla Kuźniczka bawili się na festynie. Nawet deszcz nie popsuł wydarzenia
Mieszkańcy osiedla Kuźniczka bawili się na festynie. Nawet deszcz nie popsuł wydarzenia
Mimo że pogoda nie była idealna i chwilami padał deszcz, mieszkańcy Kuźniczki chętnie przyszli na osiedlowy festyn. Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, a dobra zabawa trwała przez całe popołudnie. 14.06.2026 19:33    2    2
Zignorowała znak „STOP”. Zdarzenie drogowe dwóch osobówek na skrzyżowaniu DK 38 w rejonie Ucieszkowa
Zignorowała znak „STOP”. Zdarzenie drogowe dwóch osobówek na skrzyżowaniu DK 38 w rejonie Ucieszkowa
Do zdarzenia drogowego doszło w niedzielę, 14 czerwca, przed godziną 13 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 38 z drogą wojewódzką nr 417. 14.06.2026 14:59    4
Kolorowe motyle znów przeszły ulicami miasta. Integracyjny marsz połączył dzieci i dorosłych
Kolorowe motyle znów przeszły ulicami miasta. Integracyjny marsz połączył dzieci i dorosłych
Barwny pochód, kolorowe balony i ważne przesłanie o akceptacji oraz równości. Publiczne Przedszkole nr 11 po raz kolejny zorganizowało integracyjny marsz, który zgromadził dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz placówek specjalnych. W wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele samorządu. 14.06.2026 11:00    3    3
Wydarzenie, które połączy mieszkańców i pomoże małemu Jasiowi. Już jutro festyn na osiedlu Kuźniczka
Wydarzenie, które połączy mieszkańców i pomoże małemu Jasiowi. Już jutro festyn na osiedlu Kuźniczka
Już jutro (14 czerwca) na osiedlu Kuźniczka odbędzie się Festyn Osiedlowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, a wydarzenie będzie miało także charytatywny charakter. Podczas festynu prowadzona będzie zbiórka na rzecz małego Jasia, mieszkańca osiedla, który potrzebuje wsparcia. 13.06.2026 19:49    1    1
Będę kręcić kilometry dla miasta. Rada Osiedla zaprasza mieszkańców na wspólną przejażdżkę rowerową z atrakcjami
Będę kręcić kilometry dla miasta. Rada Osiedla zaprasza mieszkańców na wspólną przejażdżkę rowerową z atrakcjami
W dniu 15 czerwca ma odbyć się osiedlowa przejażdżka rowerowa, którą organizuje Rada Osiedla Piastów-Powstańców Śląskich. 13.06.2026 17:44    1
Rodzinna atmosfera i występy młodych artystów. Trwa Festyn Rodzinny u Oblatów
Rodzinna atmosfera i występy młodych artystów. Trwa Festyn Rodzinny u Oblatów
Przy parafii pw. św. Eugeniusza de Mazenoda w Kędzierzynie-Koźlu trwa Festyn Rodzinny u Oblatów. Wydarzenie od godzin popołudniowych przyciąga mieszkańców, a plac przy kościele wypełnił się rodzinami z dziećmi, które korzystają z przygotowanych atrakcji i wspólnie spędzają czas. 13.06.2026 15:20    1    6
Kajaki, ergometry i poznanie lokalnej historii. Dzieci ze Stowarzyszenia Zawsze Dziecko wzięły udział w zajęciach w terenie
Kajaki, ergometry i poznanie lokalnej historii. Dzieci ze Stowarzyszenia Zawsze Dziecko wzięły udział w zajęciach w terenie
W dniach 10–11 czerwca dzieci ze Stowarzyszenia „Zawsze Dziecko”, działającego przy Zespole Szkół Specjalnych, wzięły udział w ciekawych zajęciach na kozielskiej wyspie. 13.06.2026 10:52
Sensoriada połączyła zabawę, sport i integrację. Dzieci zmierzyły się z siedmioma wyjątkowymi stacjami
Sensoriada połączyła zabawę, sport i integrację. Dzieci zmierzyły się z siedmioma wyjątkowymi stacjami
W Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się "Sensoriada", czyli Sensoryczne i Sportowe Rozgrywki Grupowe. Organizatorem wydarzenia było Publiczne Przedszkole nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu. 12.06.2026 21:13
Koncert, występy i potańcówka pod chmurką. Przed nami Festyn Rodzinny u Oblatów
Koncert, występy i potańcówka pod chmurką. Przed nami Festyn Rodzinny u Oblatów
Już w sobotę, 13 czerwca, przy parafii pw. św. Eugeniusza de Mazenoda w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się Festyn Rodzinny u Oblatów. Tegoroczne wydarzenie zostanie połączone z Powiatowym Dniem Rodzicielstwa Zastępczego i zapowiada się jako jedna z największych rodzinnych imprez plenerowych w mieście. 12.06.2026 18:34    3
To największe boisko ze sztuczną murawą w Kędzierzynie-Koźlu. Zmodernizowany stadion w Blachowni otwarty
Inwestycja w sport
To największe boisko ze sztuczną murawą w Kędzierzynie-Koźlu. Zmodernizowany stadion w Blachowni otwarty
Stadion w Blachowni otwarty po dużej modernizacji. Teraz piłkarze trenują i rozgrywają mecze na pełnowymiarowej sztucznej murawie z oświetleniem. 12.06.2026 13:54    3    1
Komentarze
Autor komentarza: Breloczek Treść komentarza: 41 nowych miejsc..po co skoro podobno nie ma dzieci i właśnie pani prezydent zamknęła z tego powodu zlobek w Azotach, który tam istniał lata....co za przekłamanie. Ciekawe kto wziął za to pieniądze. Skoro w jednej gminie, w tym samym czasie zamyka się jeden żlobek a zwiększa limit miejsc w innym za pieniądze z programu rządowego to chyba coś tu nie gra. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:32 Źródło komentarza: Żłobek nr 10 w Kędzierzynie-Koźlu otwarty po remoncie. Są wolne miejsca dla dzieci Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: """"Super.""""" 😍💋❤😘👏👏👏🤣😁👌 Data dodania komentarza: 21.06.2026, 23:14 Źródło komentarza: Nowe pokolenie wkracza na rynek pracy. Firmy, instytucje i szkoły dostosowują się do zmian. Konferencja w Kędzierzynie-Koźlu Autor komentarza: On Treść komentarza: Tłumów na zdjęciach nie widać??? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:37 Źródło komentarza: Festyn „Między Nami Osiedlami” przyciągnął mieszkańców na stadion „Koźle” Autor komentarza: bolek Treść komentarza: Wstyd i hańba, pojawić się na zdjęciu z pożytecznym idiotą Putina. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:57 Źródło komentarza: Ogromny sukces rolników z Kędzierzyna-Koźla. Nasze gospodarstwo na podium krajowej AgroLigi 2025 Autor komentarza: Elektryk Treść komentarza: chyba tam miałem studniówkę Data dodania komentarza: 21.06.2026, 14:20 Źródło komentarza: Koniec pewnej epoki. Komornik wystawił na licytację legendarny hotel Lech w Blachowni Autor komentarza: tw Treść komentarza: artykuł sponsorowany wypadało by zaznaczyć Data dodania komentarza: 21.06.2026, 12:30 Źródło komentarza: II LO nawiązuje współpracę z centrum medycznym. Uczniowie biol-chemu zyskają nowe możliwości