Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 18:07
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Furiat rzucił się na samochód nauki jazdy. Bo za długo stał WIDEO

Furiat rzucił się na samochód nauki jazdy. Bo za długo stał WIDEO
Rozjuszony mężczyzna zaatakował „elkę”, bo ta zbyt długo stała na skrzyżowaniu. Do niecodziennej sytuacji doszło w środę, przed godziną 15 na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Damrota.

Samochód nauki jazdy wyjeżdżał z ulicy 1 Maja. Kursant podjechał do skrzyżowania i zatrzymał się przed linią stopu. Gdy po kilkunastu sekundach pojazd wciąż stał na krzyżówce, do akcji wkroczył wyraźnie zdenerwowany pasażer auta stojącego kilka metrów za „elką”.

- Z relacji instruktora wynika, że kursant miał problem z ruszeniem. Wtedy mój pracownik zauważył w lusterku mężczyznę, który szybko zbliżał się do auta, tocząc pianę z ust. Wystraszył się go i zamknął szyby w samochodzie – opowiada Mirosław Potas, właściciel szkoły nauki jazdy M-P ze Zdzieszowic.

https://www.youtube.com/watch?v=k7X-1zp7IlI&feature=youtu.be

Wideo nadesłał Rafał.

Wyraźnie rozjuszony mężczyzna wulgarnie nakrzyczał na kursanta, a następnie trzykrotnie uderzył rękami w samochód nauki jazdy, po czym jakby nigdy nic wrócił do pojazdu, którego był pasażerem. Za kierownicą „elki” siedział nastoletni chłopak, dla którego konfrontacja z furiatem z pewnością nie należała do przyjemnych przeżyć.

Właściciel szkoły jazdy przyznaje, że na naszych drogach coraz częściej można zetknąć się z przejawami agresji wobec osób dopiero uczących się prowadzenia samochodu. - W ostatnim czasie odnotowaliśmy trzy takie przypadki, choć żaden z nich nie był tak jaskrawy jak ten środowy. Pod względem zachowania wobec kursantów kierowcy z Kędzierzyna-Koźla ustępują tym z Opola. Tam zdecydowanie rzadziej mają miejsce podobne sytuacje – mówi Mirosław Potas.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReKo 18.12.2016 21:08
Mówią "głupszy niż ustawa przewiduje".I taki jest twój wpis, zakorkowany kędzierzynianku.

ArtK 13.02.2016 15:33
Co poniektórzy zapominają, że bluzgając w kierunku kierowcy takiej e-L-ki, może się okazać że kursantem jest taki sobie skromny wypisz-wymaluj: Mariusz Pudzianowski...i co wtedy taki rozjuszony cwaniaczek zrobi ? Znam niejednego cwaniaczka z KK, co to ustawiał niejednego na drodze aż trafił na takiego co to postanowił ustawić go do pionu. Od tamtej pory były cwaniaczek jest grzeczny i kulturalny na drodze, mając zawsze w pamięci co go spotkało w odwecie za brak kultury :))))

!!! 12.02.2016 20:16
Tomi zapomniał wół jak cielęciem był. To kur... sam zostaw auto w garażu bo też korkujesz jak cwany jesteś każdy gada pierdoły myśli że jest pępkiem świata i panem na drodze sam zdawałeś i wogóle popieram " Gdyby była kultura na drodze to by tego nie było tylko niektórzy barany jeździć w Pl nie umieją. Ja takiemu to bym w mordę dał jak by miał problem jakiś.

" 08.02.2016 01:03
debilu "tomi" sam się uczyłeś jeździć kiedyś i nie raz ci auto zgasło . takim jak ty powinni prawo jazdy odbierać od razu . znasz coś takiego jak kultura na drodze? ja mam prawo jazdy już 15 lat i wiem jak wyglądała nauka na kursie .nie chciał bym na ciebie trafić w takiej sytuacji jadąc za tobą bo pewnie siedział bym pewnie za gnój a nie za człowieka !!!!!!

jadwiga 04.09.2015 18:16
Panie instruktorze: gazem po oczach chamowi i z całej siły kopa w jaja! "Z chamstwem trzeba walczyć siłom i godnościom osobistom"

Renata 04.09.2015 07:23
Koleś czepia się kursanta,że ten nie potrafi ruszyć,a sam zatrzymuje się jak kołek na pasach !!!

Rly 31.08.2015 10:45
@Lemo To co jak zdasz prawko w K-K to możesz jeździć tylko po K-K? To właśnie wynika z Twojej wypowiedzi. Ja uczyłem się jeździć po śląsku a zdawałem w Opolu. Prawko ważne jest w całym kraju i europie a nie tylko w K-K więc Twoja wypowiedź jest kompletnie bezsensu. Masz potrafić jeździć wszędzie a nie tylko w K-K. Zgadzam sie tylko w tym, że @tomi podał głupi argument. W każdym woj. mieście jeżdżą elki, są przez to utrudnienia w ruchu ale na tym ma polegać nauka (na jeździe w mieście czyt. normalnych warunkach a nie na parkingu czy na jakiejś wsi).

Lemo 31.08.2015 07:36
@tomi egzaminy są w Kędzierzynie a nie w Koźlu więc jak L-kami jeździć po Koźlu? Nie wyobrażam sobie tego. Jak zdać egzamin kompletnie nie znając terenu, bo przypominam że nie zdają u nas tylko i wyłącznie mieszkańcy miasta a ludzie z całego powiatu i nie tylko, którzy mają prawo nie znać dróg. To jest tak jakbyś uczył się jeździć w KK a egzamin zdawał w Opolu.

Łukasz 31.08.2015 07:18
Flustracja wyładowana na drodze to częste zjawisko. Ja w samochodzę zawsze mam calówkę bo z idiodami sie nie dysktukuje.

Leno 29.08.2015 21:42
To przybij z nim piątkę tomi. Ten znak litery L na dachu samochodu nauki jazdy coś oznacza, a jeśli ludzie mają problemy z opanowaniem swoich nerwów, to może czas się zastanowić nad leczeniem.

Karol 29.08.2015 21:25
No co ty Daria, tomi@ urodził się z prawem jazdy, więc nigdy, nigdzie i nikomu nie utrudniał ruchu.

daro 29.08.2015 08:58
Tym agresywnym człowiekiem powinna zająć się policja

Daria 29.08.2015 08:53
Zapomniał wół jak cielęciem był...

tomi 29.08.2015 07:45
popieram zachowanie kolesia, naprawdę elki paraliżują miasto, jeżeli muszą jeździć po mieście to niech to robią w kozlu, Kędzierzyn jest tak zakorkowany ze nie potrzeba dodatkowo nauki jazdy. Sam bylem wiele razy świadkiem paraliżowania ulic zwłaszcza ul.Powstańców, masakra

Karol 28.08.2015 21:55
Sposób na obniżenie testosteronu, gdy konar nie chce zapłonąć....

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ