Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 marca 2024 00:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zgwałcił i nakłaniał do nierządu. 47-letni sutener zatrzymany w Kędzierzynie-Koźlu

Policjanci z sekcji antyterrorystycznej wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego podejrzewanego o gwałt oraz czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji kobiet.

Do zatrzymania doszło w ubiegłym tygodniu na terenie Kędzierzyna-Koźla, choć na trop sutenera policjanci wpadli wcześniej. Śledztwo prowadzone było pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu.

- Funkcjonariusze zabezpieczyli wiele dowodów świadczących o przestępczej działalności 47-latka. Z zebranych przez policjantów materiałów wynikało, że mężczyzna korzyści z nierządu czerpał od kilku lat. Według śledczych z tego też uczynił sobie stałe źródło dochodu – informuje podkomisarz Magdalena Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Podejrzany usłyszał już zarzuty czerpania korzyści majątkowych z uprawiania cudzego nierządu oraz zgwałcenia. 47-letni mężczyzna na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat więzienia.

sutener
sutener


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Piotrek 26.01.2015 09:21
Jestem zwolennikiem kary śmierci, m.in w takich przypadkach...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ