Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 18:09
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny raz nie było chętnych na zakup biurowca w Śródmieściu. Do trzech razy sztuka?

Kolejny raz nie było chętnych na zakup biurowca w Śródmieściu. Do trzech razy sztuka?
Nie udało się rozstrzygnąć drugiego przetargu na sprzedaż jednego z największych biurowców w mieście. Po raz kolejny kwota dwóch milionów złotych okazała się zaporową dla potencjalnych nabywców.

Decyzję o sprzedaży nieruchomości kolej podjęła jeszcze wiosną. Po raz pierwszy biurowiec został wystawiony na sprzedaż w maju(Więcej o tym), w pierwszym przetargu, który rozstrzygnięto 10 czerwca nie wpłynęła jednak żadna oferta, więc całe postępowanie należało powtórzyć.

Drugie podejście do sprzedaży nieruchomości miało miejsce wczoraj. Ponownie cena wyjściowa wyniosła okrągłe dwa miliony złotych i po raz kolejny okazała się ona zaporą nie do przejścia.

Jakie będą dalsze losy biurowca o powierzchni użytkowej blisko 2,4 tys. metrów kwadratowych?

- Nieruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż raz jeszcze. Będziemy chcieli nagłośnić przetarg w środowisku lokalnym, liczymy na to, że uda się znaleźć zainteresowanych kupnem budynku – usłyszeliśmy w rozmowie z przedstawicielem kolei.

W biurowcu położonym przy al. Jana Pawła II znajduje się 71 pomieszczeń pod działalność usługowo-handlową. Aktualnie tylko co trzeci z lokali jest wynajmowany przez przedsiębiorców. Prawdopodobnie nikłe zainteresowanie wynajmem lokali w Śródmieściu, w połączeniu z koniecznością wykonania gruntownego remontu, to czynniki odstraszające potencjalnego nabywcę.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
GeeK 13.08.2015 06:48
Podobno powtarzanie tych samych działań z nadzieją na uzyskanie innego rezultatu to oznaka szaleństwa...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ