Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 maja 2024 07:32
Reklama
Reklama

Dziewczyna z Kędzierzyna-Koźla została Miss Polski na Wózku 2015

Za najpiękniejszą Katarzynę Kozioł, 20-latkę z Kędzierzyna-Koźla, uznała także publiczność wyborów Miss Polski na Wózku 2015. Finał konkursu miał miejsce wczoraj w Warszawie.

To nie pierwszy taki sukces Katarzyny Kozioł – dwa lata temu zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek Opolszczyzny. Później uległa wypadkowi. Nie załamała się. Nie zrezygnowała z marzeń, które właśnie się spełniają. Jest wzorem piękna, nie tylko fizycznego, co również oceniało jury decydujące o przyznaniu korony miss.

12 dziewczyn, które dobrnęły do finału konkursu w Amfiteatrze Bemowo, walczyły o tytuł najpiękniejszej urodą, wdziękiem i pięknem duszy. Zaprezentowały specjalną choreografię oraz odpowiadały na pytania. Galę prowadził  Conrado Moreno.

Wybory Miss Polski na Wózku organizuje Fundacja Jedyna Taka. Chodzi o zmianę wizerunkową kobiet z niepełnosprawnością. Fundacja podkreśla, że każda kobieta ma prawo czuć się piękna i realizować się życiowo w społeczeństwie. Niezależnie od kwestii motorycznych, gdyż wszelkie ograniczenia są wyłącznie w głowie.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ