Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 07:28
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety. Ciało 82-latki znaleziono na polu

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety. Ciało 82-latki znaleziono na polu
Starsza pani zniknęła 20 lipca, ale dopiero po trzech dniach zauważono jej absencję. Akcja poszukiwawcza policjantów i strażaków zakończyła się po kilku godzinach, niestety 82-latka została znaleziona martwa.

Zgłoszenie o zaginionej mieszkance Pawłowiczek wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu w czwartek około godziny 14. Stróżów prawa w akcji poszukiwawczej wspierali strażacy, w tym kilka jednostek OSP.

Poszukiwania prowadzone były dwutorowo. Policjanci w asyście strażaków ochotników z gminy Pawłowiczki przeczesywali okolice miejsca zamieszkania 82-latki. Jednocześnie druga grupa operacyjna działała na terenie Kędzierzyna-Koźla, sprawdzając las przy granicy z Pogorzelcem. Wcześniej policjanci otrzymali informację, że kobieta może przebywać właśnie na tym osiedlu.

Te informacje nie potwierdziły się jednak.- Ciało zaginionej kobiety zostało odnalezione przez ratowników, którzy tyralierą patrolowali pola nieopodal jej miejsca zamieszkania. 82-latka leżała około 100 metrów od swojego domu – informuje podkomisarz Magdalena Kowalska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Przyczyna zgonu starszej pani nie jest znana, ale policjanci wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. W ostatnich dniach możemy mówić o prawdziwej pladze zaginięć na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. W ciągu zaledwie tygodnia wpłynęły trzy takie zgłoszenia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ