Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 18:47
Reklama
Reklama
Reklama

Kolizja na skrzyżowaniu ulicy Jana Matejki i Konstantego Damrota. ZDJĘCIA

Kolizja na skrzyżowaniu ulicy Jana Matejki i Konstantego Damrota. ZDJĘCIA
Dwa samochody osobowe zderzyły się dziś przed godziną 7 na skrzyżowaniu ulic: Jana Matejki i Konsantego Damrota. Kierowcy obu pojazdów wyszli ze zdarzenia bez większych obrażeń, mocno ucierpiały natomiast same auta.

Do zdarzenia doszło około 20 minut przed godziną 7. Wstepne ustalenia policjantów wskazują na to, że winę za doprowadzenie do kolizji ponosi 49-letni mieszkaniec Opola, który wyjeżdżając osobową skodą z ulicy Matejki nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy audi. Już kilka minut po zdarzeniu na miejscu była karetka pogotowia oraz strażacy. Jeden z uczestników zdarzenia został zabrany na badania do szpitala, na szczęście okazało się, że w wyniku kolizji nikt nie doznał większych obrażeń.

Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 49-letni mieszkaniec Opola nie przyjął mandatu. Kilkadziesiąt minut po zdarzeniu tłumaczył on policjantow, że wymusił pierwszeństwo, bo widok na ulicę Damrota przesłaniała mu bujna roślinność.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Leszek Pietrzak 06.07.2015 07:14
Mój błąd, dziękuję za zwrócenie uwagi. Pozdrawiam

Anonim 06.07.2015 07:12
Haha, a koszulka tego Pana idealnie pasuje do sytuacji ;D "Fu*k monday" ;P

piotr 06.07.2015 06:37
mieszkaniec Opola kierował Skodą i wg Policji on spowodował kolizję..... jednak z dalszej części artykułu wynika że kierujący z Opola wyjechał PRZED SKODĘ cos to namieszane.....

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ