Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 18:22
Reklama
Reklama
Reklama

Znudziło im się picie, więc postanowili narozrabiać. Trójka wandali w rękach policjantów

Znudziło im się picie, więc postanowili narozrabiać. Trójka wandali w rękach policjantów
Ledwo została oddana do użytku, a już wymaga poprawki. Trójka wandali urządziła demolkę znaków drogowych na ulicy Kozielskiej. To 20-, 25- i 30-letni mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla, których poniosła fantazja po suto zakrapianej imprezie.

Do zatrzymania doszło dziś po godzinie 1. Policjanci patrolujący osiedle Pogorzelec zauważyli trzech mężczyzn, którzy dewastowali znaki na wyremontowanym jesienią fragmencie ulicy Kozielskiej.

- Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Osoby te na widok mundurowych zaczęły uciekać w kierunku pobliskich zabudowań. Funkcjonariusze ruszyli za nimi. Po krótkim pościgu zatrzymali dwóch z nich. Trzeci zdążył zbiec. 25- i 30-letni mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że młodszy mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Niewiele mniej bo blisko 1,7 promila miał drugi z zatrzymanych - informuje podkomisarz Magdalena Kowalska, rzecznik policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Mundurowi z wydziału prewencji bardzo szybko ustalili również trzeciego ze sprawców. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Obecnie policjanci oszacowują straty powstałe w wyniku demolki pijanych mężczyzn. Za dewastację znaków drogowych wandale odpowiedzą przed sądem. Grozi im za to kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
GeeK 11.06.2015 11:56
Ja się pytam: Co takiemu po areszcie i grzywnie? W areszcie już pewnie ma znajomych bo był nie raz a grzywny dostanie ze 200, może 300 złotych - nie starczy na naprawę nawet jednego znaku. OBCIĄŻAĆ TAKICH ODWAŻNYCH KOSZTAMI USUWANIA SZKÓD! Niech wiedzą, niech poczują jakie to są koszty.

Mantoni 29.05.2015 22:41
Zamknąć do celi i niech schyla się po mydło , panga 60 cm wleci w niego jak w masło klarowane

Andrzej 28.05.2015 15:53
GONIĆ IDIOTYZM Z NASZEGO KRAJU!! Pewnie dostaną kilka złotych grzywny na raty, a powinni siedzieć w więzieniu przez kilka lat. Jak można po paru tanich winach niszczyć coś, na co miasto wydało grubą kasę.

Andrzej 28.05.2015 15:51
Totalny idiotyzm, miasto wydaje kupe kasy na remont ulicy, a trójka idiotów wypije po kilka tanich win i wszystko niszczą. Powinni iść do więzienia na kilka lat, a pewnie dostaną kilka złotych grzywny na raty i będą tak robić dalej. GONIĆ IDIOTYZM Z NASZEGO KRAJU !!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ