Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 19:24
Reklama
Reklama
Reklama

Uczniowie ze Sławięcic z sukcesami na II Turnieju Klas Mundurowych w Prószkowie

Uczniowie ze Sławięcic z sukcesami na II Turnieju Klas Mundurowych w Prószkowie
Drużyna klasy policyjnej z Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu zajęła III miejsce w klasyfikacji generalnej II Turnieju Klas Mundurowych województwa opolskiego.

Zawody rozegrano w dniach 22-23 maja w podopolskim Prószkowie. Drużyna klasy policyjnej z ZS nr 3 była w gronie 15 ekip rywalizujących o zwycięstwo w zawodach. Drużyna pod opieką Piotra Tokarczyka zajęła 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. No ocenę końcową składały się wyniki uzyskane podczas sztafety pływackiej, strzelectwa, testu wiedzy, testu pierwszej pomocy oraz toru sprawności fizycznej.

To właśnie w tej ostatniej konkurencji nasi reprezentanci okazali się bezkonkurencyjni, wyprzedzając rywali. Do uczniów klasy policyjnej ze Sławięcic należały też najlepsze wyniki zdobyte indywidualnie na torze. Wśród chłopców zwyciężył Piotr Kobus, a najlepszą z dziewczyn była Natalia Mądry.

Na trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej zawodów wpłynęły również bardzo dobre rezultaty w konkurencji strzeleckiej oraz konkurencji pierwszej pomocy. W obu wymienionych uczniowie ZS nr 3 sklasyfikowani zostali na trzecim miejscu.

- Poziom rywalizacji podniósł się w porównaniu z poprzedni rokiem, ale ciężka praca na treningach zaowocowała świetnymi wynikami – ocenił Piotr Tokarczyk, opiekun ekipy.

Reprezentacja Zespołu Szkół nr 3 wystąpiła w składzie: Natalia Mądry, Piotr Kobus, Damian Świątczak i Maciej Malisz. Opiekun: Piotr Tokarczyk.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ