Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 17:41
Reklama
Reklama
Reklama

Pijacki rajd 36-latki ulicami Kędzierzyna-Koźla. Kobieta miała we krwi 3,5 promila alkoholu

Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańca miasta udało się wyłączyć z ruchu kolejnego pijanego kierowcę. Tym razem padło na 36-letnią mieszkankę powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, która przemierzała ulice miasta mając we krwi 3,5 promila alkoholu. Po obywatelskim zatrzymaniu, nietrzeźwa zbiegła z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek, 8 maja około godziny 19.- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrał zgłoszenie o nietrzeźwej kierującej. Po przyjeździe na miejsce policjantów okazało się, że zgłaszający zatrzymał osobowego mercedesa, którego tor jazdy wzbudzał podejrzenie, że kierowca może być nietrzeźwy. Po zatrzymaniu pojazdu wybiegła z niego kobieta, która oddaliła się z miejsca zdarzenia - opowiada podkomisarz Magdalena Kowalska, rzecznik prasowy kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

Kobieta pokonała drogę z osiedla Piastów na NDM. Wyjeżdżając z parkingu uszkodziła jeden z pojazdów. w drodze na NDM jej śladem podążał jeden mieszkańców miasta, który, gdy tylko było to możliwe uniemożliwił dalszą podróż pijanej.

Przybyli na miejsce policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania kobiety. Po kilku minutach kobieta została namierzona, badanie alkomatem wykazało, że w chwili zatrzymania miała aż 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusze zatrzymali 36-latce prawo jazdy. Kobieta za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ