Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 08:59
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas kontroli znaleźli narkotyki. 27-latek miał ponad 15 gramów marihuany

Podczas kontroli znaleźli narkotyki. 27-latek miał ponad 15 gramów marihuany
Policjanci z wydziału prewencji kędzierzyńsko-kozielskiej policji zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu, przy którym znaleźli ponad 15 gramów marihuany. Mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej.

O sporym pechu może mówić 27-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, którego zatrzymali wczoraj policjanci. Podczas rutynowej kontroli drogowej funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie 34-letniego kierowcy osobowego golfa oraz jego 27-letniego pasażera.

- Mundurowi postanowili sprawdzić co jest przyczyną takiego zachowania. Jak się okazało młodszy mężczyzna próbował ukryć w  dłoni dwa foliowe zawiniątka z suszem roślinnym. Kolejną porcję suszu policjanci znaleźli w aucie za fotelem pasażera. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że znaleziona substancja to marihuana. Narkotyki o łącznej wadze ponad 15 gramów zostały zabezpieczone. Jak ustalili policjanci należały one do 27-latka - opowiada podkomisarz Magdalena Kowalska, rzecznik prasowy policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy postawili mu zarzut posiadania narkotyków. Za taki czyn grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kolo 06.08.2015 11:28
J****y konfident!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ