Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 22:42
Reklama
Reklama
Reklama

Reprezentacja ZSM nr 1 najlepszą drużyną piłkarskiej gimnazjady w powiecie

Reprezentacja ZSM nr 1 najlepszą drużyną piłkarskiej gimnazjady w powiecie
Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół Miejskich nr 1 zwyciężyła w finale powiatowym piłkarskiej gimnazjady. Podopieczne trenera Jana Węgrzyna już w czwartek powalczą o awans do finału wojewódzkiego imprezy.

Finał powiatowy odbył się w czwartek, 30 kwietnia na Orliku w Reńskiej Wsi. Ekipa ZSM nr 1 w pierwszym spotkaniu bez większych problemów rozprawiła się z zespołem z Gościęcina, zwyciężając 4:0. W swoim drugim meczu podopieczne Jana Węgrzyna nieoczekiwanie przegrywały 0:2, a następnie 1:3 z ekipą z Komorna, by po szalonym pościgu za rywalkami zwyciężyć ostatecznie 4:3.

Mecz półfinałowy to „spacerek” dla ZSM nr 1, łatwo wygrany z ekipą z Ciska 5:1. W finale podopieczne trenera Węgrzyna zmierzyły się z drużyną PG nr 2 z Kędzierzyna-Koźla. W bratobójczym starciu góra była ekipa ZSM nr 1, która zwyciężyła aż 6:0, zapewniając sobie tym samym prawo startu w półfinale województwa.

Turniej będący przepustką do walki o medale odbędzie się w czwartek, 7 maja w Strzeleczkach.

Mistrzynie powiatu grały w składzie: w bramce - Chrzanowska Dominika, Tomczyk Patrycja, obrońcy Skóra Daria, Mzyk Daria, Goły Anna, Podlodowska Wiktoria, Jaroszek Maja. Pomocnicy i napastnicy – Kwaśnik Dominika, Magoń Oliwia, Koptoń Natalia i Kampa Paulina. Trener  Jan Węgrzyn.

 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ