Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 22:07
Reklama
Reklama
Reklama

Motorowerzysta z blisko 4 promilami wiózł trójkę dzieci. Spowodował kolizję i uciekł

Motorowerzysta z blisko 4 promilami wiózł trójkę dzieci. Spowodował kolizję i uciekł
Wyjątkowym brakiem wyobraźni popisał się 32-letni mężczyzna, który będąc kompletnie pijany przewoził motorowerem trójkę swoich dzieci. Podczas podróży, która miała miejsce w niedzielę, 3 maja mężczyzna spowodował kolizję drogową.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 13.- Dyżurny kędzierzyńskiej policji został telefonicznie powiadomiony, że w Gierałtowicach doszło do zderzenia osobowego golfa i motorowerzysty. Jak ustalono kierowca jednośladu oddalił się z miejsca kolizji - informuje podkomisarz Magdalena Kowalska, rzecznik prasowy kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze drogówki ustalili, że kierowca motoroweru stracił panowanie nad pojazdem i najechał na tył jadącego przed nim osobowego golfa, a następnie przewrócił się na jezdnię. Motorowerzysta podróżował z trójką swoich dzieci, w wieku: 4, 7 i 9 lat. Wszyscy jechali bez kasków ochronnych.

Policjanci ustalili, że kierowcą motoroweru był 32-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Przeprowadzone badanie wykazało 3,7 promila alkoholu w jego organizmie - opowiada podkom. Kowalska.

Motorowerzysta oraz dzieci z powierzchownymi obrażeniami trafili do szpitala. Teraz 32-latek odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz wykroczenia drogowe. Ponadto o całym zdarzeniu poinformowany zostanie sąd rodzinny.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
PRZECZYTAJ