Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 lipca 2024 12:27
Reklama
Reklama
Reklama

Złote Laury 2014 wręczone. Brenntag Polska wśród wyróżnionych

Złote Laury 2014 wręczone. Brenntag Polska wśród wyróżnionych
Jak co roku Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła ludzi, firmy i instytucje, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju naszego regionu oraz budowy jego wizerunku. W piątek, 9 stycznia, w Filharmonii Opolskiej odbyła się uroczystość wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji 2014.

O przyznaniu nagród decyduje Regionalna Kapituła Laurów Umiejętności i Kompetencji w Katowicach na wniosek Opolskiej Kapituły Laurów. W skład tej drugiej wchodzą przedstawiciele władz rządowych i samorządowych województwa, członkowie Rady Opolskiej Izby Gospodarczej oraz laureaci minionych edycji konkursu.

W tym roku przyznano łącznie 45 srebrnych, złotych i platynowych laurów w różnych kategoriach. Dodatkowo kapituła zadecydowała o przyznaniu kryształowego lauru dla ministra skarbu państwa, Włodzimierza Karpińskiego. Z kolei rada Opolskiej Izby Gospodarczej ustanowiła w tym roku nagrodę specjalną – Opolskiego Orła Księcia Jana Dobrego. Wyróżnieniem tym jako pierwsza została uhonorowana Europejska Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług Elżbieta Bieńkowska.

W gronie laureatów tegorocznych laurów znalazł się jeden przedstawiciel naszego miasta. Najwyższe wyróżnienie w kategorii „Polskie Przedsiębiorstwo” otrzymała firma Brenntag Polska sp. z o.o.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ