Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 18:12
Reklama
Reklama
Reklama

Groźny wypadek na skrzyżowaniu w Reńskiej Wsi. Są ranni ZDJĘCIA

Groźny wypadek na skrzyżowaniu w Reńskiej Wsi. Są ranni ZDJĘCIA
Feralne skrzyżowanie w Reńskiej Wsi zebrało kolejne żniwo. Kilka minut po godzinie 19 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedno z aut zatrzymało się na ogrodzeniu prywatnej posesji.

Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej oraz trzy karetki pogotowia, których załoga udziela pomocy medycznej poszkodowanym. Działania prowadza również policjanci kierujący ruchem na skrzyżowaniu. Mundurowi wyłączyli z ruchu zjazd ze skrzyżowania w kierunku Reńskiej Wsi. Jak na razie nie ma danych odnośnie liczby poszkodowanych osób oraz przyczyn wypadku. Informacje te podamy w najbliższym czasie.

Foto dzięki: Pomoc Drogowa "Tytan" oraz Alan. 
Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
piotr 14.04.2015 07:44
Chore to mało powiedziane!!!! Nasza kochana gmina zajmuje się rozbudową orlika w Reńskiej Wsi i budową przepięknych dróg na byłym poligonie w Pokrzywnicy!!!! haha uwaga RONDO też tam jest!!!!

Przemcio793 14.04.2015 07:08
co do ronda w tym miejscu jestem za jakiś czas temu byłem bezpośrednim światkiem wypadku w tym samym miejscu uczestnikami była rodzina i cwaniaczek któremu się spieszyło i wyprzedzał na skrzyżowaniu szczęście że nikt wtedy nie zginął....

gilu 13.04.2015 20:30
kurwa za przeproszeniem kiedy w końcu ktoś zobaczy ,że to jest najniebezpieczniejsze skrzyżowanie w Kędzierzynie-Koźlu. Dopiero jak trafi na niego to się zacznie się o tym mówić . od tylu lat , tyle wypadków ,tylu rannych i zgonów. CHORE !!!

qwerty 13.04.2015 19:13
Alan P. robil foto?

Mieszkaniec 13.04.2015 18:42
I po raz kolejny brawo dla GDDKiA - tylko rondo rozwiąże ten problem, bo na "kierowców" trudno liczyć. Najgorsze, że najbardziej poszkodowani są niewinni, a idiotom nic się nie dzieje ...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ