Wieczór rozpoczął finał konkursu „Mam Talent”, organizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Kędzierzyn-Koźle. Następnie na scenie wystąpiły dzieci z PP nr 13 i PSP nr 15, wokaliści Studia Piosenki MOK pod kierunkiem Agaty Seidel, zespół „Fryna” oraz ZTN „SPIN”.
Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów było wspólne wyplatanie i puszczanie wianków. Kwiaty, zioła i letni zmierzch stworzyły nad Odrą niezwykłą scenerię, a kolorowe wianki unoszące się na wodzie na chwilę przeniosły uczestników do dawnych świętojańskich tradycji.






Napisz komentarz
Komentarze